Хто знає, той перемагає

Виклад науки високого куховарства + понад 100 вибраних рецептів  для вишуканих смакоароматичних вражень гурманів – емоції, вигляд, звук, текстура, аромат, смак, ніжність і зухвалість в одній ложці. Це все ви знайдете у книзі культового індійського кулінара Ніка Шарми, який навчить вас, що стиль приготування їжі не мусить бути ризикованим чи навіть висококваліфікованим, він повинен бути продуманим…

Ця книга не для зануд, а  для тих, хто обрав шлях трансформацій, шлях уперед, хто хоче зростати й перетворитися з гарного кухаря на чудового кухаря.

Шарма Н. Формула смаку : виклад науки високого куховарства + понад 100 вибраних рецептів / Нік Шарма ; пер. з англ. О. Кушнеренко та ін. – Київ : ArtHuss, 2022. – 352 c.

 

   Якщо ви прагнете знаходити успішні креативні дизайнерські рішення, тоді ця книга для вас. Крім таланту, вмінь і натхнення, сучасний дизайнер ніяк не може обійтися без розуміння основних дослідницьких методів та підходів, а також принципів їх застосування, щоб вивчити уподобання та зрозуміти сподівання клієнта й аудиторії. Також, для натхнення – інтерв’ю з відомими дизайнерами та найкращі зразки їхніх робіт.

Леонард Н. Основи. Графічний дизайн 02: Дизайнерське дослідження / Ніл Леонард, Ґевін Емброуз ; пер. з англ.. М. Мельник, В. Пугач. – Київ : ArtHuss, 2019. – 192 с. – (Серія «Креативна кар’єра»).

Запропоновані видання зберігаються у книжковому фонді відділу документів з економічних, технічних і природничих наук і доступні читачеві до прочитання вже сьогодні.