24 травня у відділі медичної літератури ЧОУНБ ім. М. Івасюка відбулися чергові арт-терапевтичні заняття в рамках Хібукі-терапія, де діти знову мали змогу зустрітися зі своїм улюбленим другом оксамитовим песиком Хібукі.
Заняття провела арт-терапевт та Хібукі-терапевт Олена Шаніна.
На занятті діти досліджували тему місця безпеки – простору, образу чи стану, де дитина може відчувати спокій, підтримку та захищеність.
Під час заняття діти:
– вчилися розпізнавати, що саме допомагає їм відчувати безпеку;
– знаходили власні внутрішні та зовнішні ресурси підтримки;
– через малюнок, уяву та обговорення формували образ власного безпечного місця.
Детальніше – Хібукі терапія для дітей

