4 квітня – Всесвітній День Інтернету, який започаткував не хто інший, як сам Папа Іоанн Павло ІІ. У 1998 році католицька церква визнала Всесвітню мережу скарбницею людського знання. А з 2000 року покровителем Інтернет-мережі визнали святого Ісидора Севільського, день якого відзначають саме 4 квітня. Святий Ісидор був іспанським єпископом та першим енциклопедистом, автором 20-томної праці «Етимологія».
9 квітня 2015 року працівники відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів провели годину інформації для слухачів Буковинського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів. Учасники зустрічі зазначили, що Інтернет є важливою і невід’ємною частиною сучасного світу і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.
Однією з позитивних сторін Інтернету є те, що він є найбільшою бібліотекою у світі. Тут можна знайти інформацію на будь-які теми, починаючи з прогнозу погоди, останніх новин, і завершуючи науковими роботами і найважливішими відкриттями.
Однак, віртуальний світ має і негативні сторони свого існування. Працівники бібліотеки розповіли про небезпеки, які чатують на користувачів під час мандрівки у віртуальному просторі. Віруси, спам, фішинг, он-лайнові хижаки, неправдива інформація, шкідлива інформація, інформаційна війна – ось далеко неповний список тих неприємностей, з якими можна стикнутися під час роботи в Інтернеті. Завдання заходу – проінформувати слухачів про Інтернет-небезпеки, роз’яснити, як з ними боротися і захистити свій комп’ютер та свої особисті дані, як відрізнити правдиву інформацію від фейку, як не потрапити у грошову пастку під час здійснення покупок в Інтернет-магазинах чи здійснення банківських операцій.
На завершення зустрічі слухачі підсумували, що Глобальна мережа – феноменальний за своїми можливостями засіб, однак важливо навчитися правильній поведінці із сучасними Інтернет-технологіями.