Година інформації «Інтернет – безпечна територія»

1114 квітня – Всесвітній День Інтернету, який започаткував не хто інший, як сам Папа Іоанн Павло ІІ. У 1998 році католицька церква визнала Всесвітню мережу скарбницею людського знання. А з 2000 року покровителем Інтернет-мережі визнали святого Ісидора Севільського, день якого відзначають саме 4 квітня. Святий Ісидор був іспанським єпископом та першим енциклопедистом, автором 20-томної праці «Етимологія».

9 квітня 2015 року працівники відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів провели годину інформації для слухачів Буковинського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів. Учасники зустрічі зазначили, що Інтернет є важливою і невід’ємною частиною сучасного світу і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.

 Однією з позитивних сторін Інтернету є те, що він є найбільшою бібліотекою у світі. Тут можна знайти інформацію на будь-які теми, починаючи з прогнозу погоди, останніх новин, і завершуючи науковими роботами і найважливішими відкриттями. 

 Однак, віртуальний світ має і негативні сторони свого існування.  Працівники бібліотеки розповіли про небезпеки, які чатують на користувачів під час мандрівки у віртуальному просторі.  Віруси, спам, фішинг, он-лайнові хижаки, неправдива інформація, шкідлива інформація, інформаційна війна – ось далеко неповний список тих неприємностей, з якими можна стикнутися під час роботи в Інтернеті. Завдання заходу – проінформувати слухачів про Інтернет-небезпеки, роз’яснити, як з ними боротися і захистити свій комп’ютер та свої особисті дані, як відрізнити правдиву інформацію від фейку, як не потрапити у грошову пастку під час здійснення покупок в Інтернет-магазинах чи здійснення банківських операцій.

На завершення зустрічі слухачі підсумували, що Глобальна мережа – феноменальний за своїми можливостями засіб, однак важливо навчитися правильній поведінці із сучасними  Інтернет-технологіями.

 

  • IMG_8098
  • IMG_8100
  • IMG_8110
  • IMG_8111
  • IMG_8115
  • IMG_8116
  • IMG_8118
IMG_80981 IMG_81002 IMG_81103 IMG_81114 IMG_81155 IMG_81166 IMG_81187
bootstrap slider by WOWSlider.com v5.4

 

 


Мобільне меню