Фаховий онлайн діалог «Про стан мережі публічних бібліотек області: нові реальності, нові можливості»

130 березня на базі РТЦ Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка відбувся фаховий онлайн діалог за підсумками 2022 року «Про стан мережі публічних бібліотек області: нові реальності, нові можливості».  Захід пройшов у форматі онлайнової зустрічі на платформі Google Meet.

Розпочала семінар головна методистка науково-методичного відділу Алла Лупан, яка провела аналітико-інформаційну презентацію про стан мережі публічних бібліотек області, їх матеріально-технічну базу, електронні інформаційні ресурси, роботу бібліотек-хабів цифрової освіти, розвиток інноваційних просторів.

Фаховий огляд формування фондів публічних бібліотек області і джерел фінансування  на комплектування книгозбірень здійснила завідувачка науково-методичного відділу Тетяна Макарейчук. Завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Галина Добровольська зробила покроковий аналіз складання звітів на онлайн сервісі ЕСМаР.  Промоніторила річні плани роботи публічних бібліотек області на 2023 рік, звернувши увагу на структуру та основні пункти планів заступниця директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М.Івасюка Марія Довгань, яка також націлила бібліотекарів на промоцію читання згідно схваленої Стратегії розвитку читання на період до 2032 року “Читання як життєва стратегія”.

Бібліотекарі області також отримали методичний інструктаж щодо нових форм звітності 6-НК та 80-а-рвк, затверджених  Міністерством культури та інформаційної політики України від 28.11.2022 року №463.

На завершення заходу між учасниками відбувся діалог, під час якого бібліотекарі мали змогу отримати відповіді на їх питання.

Модерувала онлайн діалог заступниця директора з питань наукової роботи Марія Довгань.

До заходу долучилися 55 бібліотечних  фахівців територіальних громад області.

  • DSC_0739
  • DSC_0747
  • DSC_0745
  • DSC_0741
  • DSC_0746
DSC_07391 DSC_07472 DSC_07453 DSC_07414 DSC_07465
css image slider by WOWSlider.com v6.1

 Фото – Галини Добровольської

 


Мобільне меню