19 березня 2015 року відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів відкрив Тиждень літературних заходів, присвячених 85-річчю від дня народження поетеси-шістдесятниці Ліни Костенко.
«Ескіз дивовижного життя Ліни Костенко», – саме таку форму роботи обрали працівники відділу інформаційних технологій для того, щоб максимально творчо висвітлити життєвий і творчий шлях живої легенди української сучасної поезії – Ліни Василівни Костенко.
Нагадаємо, що повоєнні роки у Ліни Костенко були пов’язані з Буковиною. У 18 років із золотою медаллю вона приїхала до Чернівців, маючи намір вступити до Чернівецького університету. Не дивлячись на те, що це був 1948 рік і в країні панувала розруха, юну поетесу вразила вціліла Буковинська Резиденція Митрополитів. В її стінах, будучи студенткою першого курсу філологічного факультету, Ліна Костенко провчилась свій перший навчальний семестр. Щоправда, диплом Почесного доктора Чернівецького національного університету і традиційну для випускника мантію вона отримала в урочистій обстановці значно пізніше. Уже будучи видатною українською поетесою і громадською діячкою.
Твори поетеси, починаючи з 50-60 років минулого тисячоліття і до сьогоднішніх днів, користуються популярністю серед молоді, тому студентство активно підтримало ініціативу щодо проведення заходу з використанням інтерактивних та мультимедійних технологій. Зокрема, першими відгукнулись взяти участь майбутні журналісти ЧНУ ім. Ю. Федьковича Мирослав Солонар (2 курс) та Віка Корсун (1 курс), які зголосились вести це дійство.
Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів висловлює щиру подяку і майбутнім режисерам Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича – Віолетті Сорочан, Анастасії Глухій, Яні Данилюк, Марині Семенюк, Анастасії Шамбрі за виразне артистичне виконання поетичних творів поетеси. Особлива вдячність доценту кафедри української літератури Ларисі Бережан, викладачу училища мистецтв ім. С. Воробкевича Григорію Сорочану та заступнику декана філологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Світлані Шабот-Савці за сприяння у проведенні заходу.
Відкрили по-новому для себе поезію Л. Костенко і школярі гімназії № 5, які також завітали на захід разом зі своїми наставниками.
Присутні заходу вшановували Ліну Костенко її ж поезією, читаючи душевно і кожен по-своєму.