Електронна доставка документів (ЕДД)

Порядок замовлення та надання послуги:

Для отримання копії документа слід надіслати бланк-замовлення (Бланк-замовлення на фрагмент з книги або Бланк-замовлення на статтю) (переробити для нашої Бібліотеки) до Бібліотеки електронною поштою, обов’язково вказавши свій e-mail. Примітка: на кожний документ заповнюється окремий бланк-замовлення, замовлення у вигляді списків не приймаються.

У бланку-замовленні необхідно обов’язково вказати бібліографічні відомості про документ: прізвище автора і назву документа; назву джерела, в якому опубліковано матеріал; рік видання, номер журналу/газети, сторінки публікації.

Бібліографічні відомості про документи з фондів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка можна уточнити за допомогою Електронного каталогу або скориставшись послугою «Віртуальна довідка». (лінки зробити активними)

Примітка: неправильно оформлені бланки-замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо указані відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.

Одержавши замовлення та перевіривши у фондах наявність документа, Бібліотека впродовж 2-х робочих днів повідомляє про можливість/неможливість виконання замовлення, його вартість та термін виконання, одночасно обумовлює технічні умови виготовлення і пересилки копії.

Протягом 2-х робочих днів замовник має підтвердити своє замовлення або анулювати його.

У разі погодження з умовами виконання замовлення, необхідно впродовж 5 робочих днів сплатити його вартість. Оплата може бути проведена готівкою (через касу Бібліотеки) або безготівковим розрахунком (перерахування оплати на розрахунковий рахунок Бібліотеки). У платіжному дорученні у графі «Призначення платежу…» слід зазначити «на обслуговування з електронного доставляння документів (ЕДД)» та обов’язково надіслати копію квитанції про оплату зручним для замовника способом. Якщо не отримано підтвердження про оплату замовлення, робота припиняється.

Обмеження на замовлення: одночасно можна замовити не більше 10 матеріалів.

Доставка матеріалів:

  • здійснюється на електронну пошту, вказану замовником;
  • користувач також може самостійно забрати цифрову копію.

Бібліотека не несе відповідальності за затримки та перебої у наданні послуг абоненту, що відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою контролю з боку Бібліотеки.