Експозиція «Життєві миттєвості» Володимира Бевзо

IMG_630128 січня 2015 року  в рамках проекту «Звичайні люди незвичайного міста» у відділі мистецтв   презентовано живописну експозицію «Життєві миттєвості» Володимира Бевзо інтелігентної, мудрої людини, патріота України, що  всією душею захоплюється красою краю, в якому живе.

      Володимир Петрович народився в місті Бердичеві, що на Житомирщині. За фахом  – лікар, все  життя працював в медичних установах України, Білорусі та Далекосхідних  островів Сахалін та Шикотан.  Навесні 2013 року оселився з сім’єю в Чернівцях. Постійно цікавився малюванням, приймав участь  у художній самодіяльності, був частим відвідувачем художніх салонів та виставок. Займався спортом, музикою, танцями, брав участь у змаганнях з шахів, плавання, ковзанів, грав у вокально-інструментальному ансамблі.

         Вийшовши на пенсію, зробив перші спроби писати природу – неабиякі пейзажі, що  його оточують та милують око. Таким чином, в доробку вже понад 15 робіт.

Серед запрошених гостей варто згадати члена Спілок художників та дизайнерів України,  неодноразового учасника багатьох всеукраїнських та закордонних мистецьких конкурсів, пленерів та виставок, а також учасника мистецьких експозицій відділу мистецтв Анатолія Миколайовича Житарюка, який відзначив глибину та душевність робіт, характерні  вдалі композиційні та кольористичні  особливості.

         Прозвучали музичні вітання від клубу «Альтернатива», що діє при відділі мистецтв. Віктор Перепелюк виконав українські народні пісні та музичні композиції із репертуару ансамблю «Сябри».

         Завдання проекту «Звичайні люди незвичайного міста»  –   розширення  можливостей  мистецької громади краю, зокрема, мистецької реалізації   кожного, хто цього бажає. Підвищення рівня самоосвіти, інтелектуальної, правової і культурної компетенції, знань, вмінь, творчих здібностей, заохочення індивідуальних нахилів  людей різного віку. Адже наша буковинська земля має великі славні наукові, громадсько-політичні, літературні, мистецькі та духовні традиції, багата прекрасними, трудолюбивими, високоінтелектуальними людьми. Абсолютна більшість  із них працюють не заради відзнак, а своєю працею прагнуть залишити свій слід на цій благодатній землі.

  • IMG_6332
  • IMG_6301
  • IMG_6302
  • IMG_6318
  • IMG_6326
  • IMG_6330
  • IMG_6331
IMG_63321 IMG_63012 IMG_63023 IMG_63184 IMG_63265 IMG_63306 IMG_63317
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню