Екскурсія бібліотекою для студентів-практикантів ЧНУ ім. Ю. Федьковича

IMG_2925+Завідувач відділу наукової інформації та бібліографії Олександра Гаврилюк провела екскурсію бібліотекою для студентів-практикантів Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича історичного ( спеціальність – політологія) та філософсько-теологічного факультету (спеціальність – культурологія).

Студенти ознайомилися з сучасними можливостями обласної бібліотеки: традиційними та інноваційними інформаційними послугами, електронними ресурсами, роботою інтернет-центру, клубів за інтересами. Розглядали книжкові виставки, які експонуються в різних відділах бібліотеки. Особливе захоплення викликала книжкова експозиціЯ «З золотого фонду бібліотеки», на якій представлені унікальні раритетні видання 18-19 століття різних видавництв, різними мовами, здебільшого з приватної колекції науковця-краєзнавця Олекси Стратоновича Романця, особиста бібліотека якого була подарована нашій бібліотеці.

Також студенти довідалися багато цікавого про друзів-партнерів нашої бібліотеки, більшість з яких видатні діячі культури та мистецтв Буковини, які є постійними нашими читачами та гостями різноманітних заходів та акцій. З такою «живою легендою» випала нагода поспілкуватись студентам безпосередньо в процесі екскурсії. Це відома буковинська музеєзнавець, поетеса, прекрасний знавець історії Чернівців, заслужений працівник культури Євдокія Іванівна Антонюк-Гаврищук.

Гостинно запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію до ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Ви будете приємно вражені.

Звертайтеся Пн-Чт 10:00-18:00. Контактний телефон: 52-62-05, відділ наукової інформації та бібліографії.

  • IMG_2923
  • IMG_2924
  • IMG_2925
  • IMG_2927
IMG_29231 IMG_29242 IMG_29253 IMG_29274
bootstrap slider by WOWSlider.com v5.4


Мобільне меню