Еко-тайм «Створи собі настрій: відчуй новий смак та поживність борщу без води»

16 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться еко-тайм «Створи собі настрій: відчуй новий смак та поживність борщу без води».

Мета заходу – допомогти користувачам навчитися обирати для себе продукти, що мають не лише приємний смак  та привабливий вигляд. Дуже важливим є також спосіб (технологія) їх приготування, який не тільки покращує стан здоров`я, але й сприяє наповненню організму фізичною та інтелектуальною активністю, вмінням радіти життю, любити і приймати себе.

Правильне харчування – це вагома складова здорового способу життя, запорука гарного самопочуття. Безперечно, здорове харчування вашої родини є найкращою інвестицією у ваше спільне майбутнє.

Наш еко-тайм стане для вас джерелом нових знань, змінить ваше уявлення про корисність їжі, завдяки яким ви зміните ситуацію із харчування всієї вашої родини.

У рамках заходу для присутніх організовується майстер-клас з альтернативного способу приготування українського борщу.

Думайте про їжу як про ліки, найкращі пігулки для профілактики здоров’я.

Запрошуємо до участі всіх охочих, а також технологів з приготування їжі, кухарів, викладачів та студентів відповідних спеціальностей, підприємців сфери громадського харчування та ресторанного бізнесу.

Початок о 12.00.

Наша адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47, ІІІ поверх (контакт. тел.: 05028316030)


Мобільне меню