«Інформаційно-бібліотечне обслуговування молоді: інноваційні практики, сучасні послуги» (дискусійний онлайн майданчик для публічних бібліотек територіальних громад області)

29 серпня 2023 року на базі РТЦ ОУНБ ім. М. Івасюка проведено дискусійний онлайн майданчик для публічних бібліотек територіальних громад області «Інформаційно-бібліотечне обслуговування молоді: інноваційні практики, сучасні послуги».

Розпочала захід заступниця директорки з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка Марія Довгань. Вона акцентувала увагу учасників на важливості активної комунікації бібліотек з молоддю в соціальних мережах: підтримці зв’язку з користувачами, проведення опитувань серед молоді.

   Головна методистка НМВ ЧОУНБ ім. М. Івасюка Алла Лупан підготувала презентацію «Робота з молоддю у сучасному форматі: створюємо простори для творчості, використовуємо креативні форми, впроваджуємо виховні проєкти», детально зупинившись на нормативній базі забезпечення діяльності молодіжної сфери, основних напрямках роботи бібліотек з молоддю, особливостях молодіжних просторів у бібліотеках, креативних соціокультурних заходах для молоді.

    Проаналізувала інформаційно-бібліотечне обслуговування юнацтва та молоді в публічних бібліотеках територіальних громад Чернівецької області завідувачка НМВ ЧОУНБ ім. М.Івасюка Тетяна Макарейчук.

  Очільниця бібліотеки – філії №4 КБУ «Чернівецька централізована бібліотечна система» Ольга Банарь поділилася креативним медіа – досвідом   «Бібліотека у віртуальному  юнацько-молодіжному середовищі».

   Про інноваційну практику роботи з молодими користувачами: бібліотечну радіосторінку на Sok FM «Молодіжний  регіональний центр» розповіла завідувачка методично-аналітичного відділу  ЦБС з філіями Сокирянської міської ради Валентина Попадюк. Вона також проінформувала присутніх про меморіалізацію учасників війни  у бібліотеках Сокирянської громади:  «Нагороджені посмертно», «Українці – нація героїв».

   Завідувачка відділу обслуговування юнацтва ЧОУНБ ім. М.Івасюка Ірина Хліповська поділилася досвідом роботи Школи соціальної адаптації підлітка «Пізнай себе».

   Завершився онлайн дискусійний майданчик фаховою розмовою про креативні бібліотечні ініціативи молодіжного спрямування.

Модераторка – Марія Довгань.

Учасників заходу – 28.

  • DSC_0349
  • DSC_0350
  • DSC_0360
  • DSC_0362
  • DSC_0357
DSC_03491 DSC_03502 DSC_03603 DSC_03624 DSC_03575
image slider by WOWSlider.com v6.1

Технічне забезпечення та фото  Христини Боклач


Мобільне меню