До ювілею засновника легендарної «Смерічки» Левка Дутковського

9 квітня 2023 відзначає свій ювілей народний артист України, Кавалер орденів «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів, Почесний громадянин Буковини, Чернівців та Вижниці, відомий композитор, режисер, керівник та засновник вокально-інструментального ансамблю  «Смерічка» Левко Дутковський.

До 80-річчя від дня народження знаного буковинця Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка підготувала персональний біобібліографічний покажчик «Левко Дутковський».

Матеріали посібника відображають літературу про музичну спадщину Левка Дутковського, його життя та творчість, про діяльність вокально-інструментального ансамблю «Смерічка», бібліографію. Документальний масив доповнено інтернет-ресурсами. Видання вміщує понад 660 бібліографічних записів, згрупованих за відповідними розділами, однак не претендує на вичерпність. Хронологічні межі – 1967–2022 роки.

Переднє слово до видання написали Михайло Маслій, журналіст, музикознавець, та Іван Дерда, народний артист України, професор кафедри музики Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Окремо подаються «Основні дати життя та діяльності Левка Дутковського» та «Фотомиті життя».

Допоміжний апарат покажчика складають: перелік пісень на музику Левка Дутковського,  іменний покажчик та список використаних періодичних видань.

При підготовці видання використано довідкову, науково-популярну, художню літературу, бібліографічні покажчики і періодичні видання з фондів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка, з приватної бібліотеки Івана Дерди та матеріали мережі Інтернет.


Мобільне меню