Для тих, кому потрібна мотивація

Кожен з нас час від часу задумується над тим, як стати успішним, заробити більше грошей чи втілити в життя геніальну ідею. Цей список, звичайно, можна продовжувати, але головне тут – не просто зануритись у власні роздуми, а знайти підґрунтя, від якого можна відштовхнутись, і почати щось робити. Мотивація – річ парадоксальна, але хоч би що її створювало, вона має бути внутрішнім рушієм.

На книжковому ринку з’являються мотиваційні книги українською мовою. Їх стає дедалі більше, й головне, що вони знаходять свого читача. Важливо, що мотивуючі книги містять не тільки поради від авторів, а й дають наукові пояснення процесам, які надихають людей на зміни.

Література такого характеру є фундаментом свідомості та двигуном багатьох ідей. Однак не варто сподіватися, що після одного лише прочитання ваші справи відразу підуть вгору. Доведеться докласти чимало зусиль для досягнення результату та чітко визначити свої цілі. Мотиваційні книги можуть стати тим «чарівним стусаном», якого не вистачає кожній людині.

Читання хорошої книги про мотивацію дає можливість отримати відразу кілька переваг:

  • відпочинок для душі;
  • розширення кругозору;
  • підвищення ерудиції;
  • спонукання до активних дій;
  • можливість розкрити внутрішній потенціал.

Пропонуємо вашій увазі книги з фонду читального залу, які заряджають не лише інтелектуально, а ще й емоційно.

 

image001Адамс С. Як помилитися майже в усьому і виграти. Запрограмуйте себе на успіх і почніть діяти вже сьогодні / С. Адамс ; пер. з англ. А. Марченко. – Харків : Віват, 2019. – 352 с. Особистий досвід Скотта Адамса, який попри всі невдачі досяг успіху, допоможе вам окреслити ряд орієнтирів, на які варто звернути увагу. Визначте свій механізм досягнення успіху, прислухавшись до порад автора, який навчить вас: – прораховувати успіх і приваблювати удачу; – ставитися до всього з гумором, адже це неодмінна складова професійного успіху; – перетворювати невдалі стратегії на успішні. Не марнуйте час – запрограмуйте себе самостійно і почніть діяти вже сьогодні! Адамс наводить оригінальні й дещо кумедні ідеї щодо того, як досягти успіху і яким саме він буде.

 

image003Акуленко А. Побачити свої зірки в калюжі. Про ідеї, що змінюють не лише вас… / А. Акуленко. – Київ : КМ–БУКС, 2017. – 272 с.Це унікальна українська книга-інструкція для реального життя, яка допоможе читачеві досягати персональної самореалізації на різних життєвих рівнях. Автор щиро та креативно веде читачів до їхніх зірок, прокладаючи шлях крізь лабіринти українських реалій та враховуючи нашу ментальність. Аліна Акуленко – журналістка, авторка та ведуча суспільно-політичних програм на Українському радіо, кандидат філологічних наук, фіналістка та член журі міжнародних радіоконкурсів – ділиться з читачами своїми напрацюваннями і спостереженнями, цікаво, обґрунтовано, дуже позитивно розповідає про теорію і практику народження і втілення різних проектів, про психологію створення нового і підводні камені на цьому шляху.

 

image005Анатомія брехні: колишні офіцери ЦРУ навчать вас виявляти обман / Ф. Ґ’юстон [та ін.] ; пер. з англ. М. Дубини. – Харків : Віват, 2019. – 208 с.Колишні офіцери ЦРУ, провідні фахівці з розпізнання брехні, розповідають читачу про методи викриття брехні. Адже уявіть, наскільки змінилися б ваші стосунки з людьми, якби ви могли вчасно виявляти, бреше вам хтось чи каже правду: співбесіда з кандидатом на робоче місце, інвестиції, розмова з дитиною про наркотики, перше побачення – здатність вчасно розпізнавати брехню може допомогти вам запобігти несподіваних негативних наслідків. У книжці «Анатомія брехні…» експерти розповідають, як вони користалися з методології, розробленої Г’юстоном, для викриття обману в боротьбі з тероризмом та злочинністю, і як ці методи можна використовувати у звичайному житті. Змініть правила гри, і ви зможете докорінно змінити власне життя.

 

image007Берґер Й. Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку / Й. Берґер ; пер. з англ. А. Іванченко. – Київ : Наш формат, 2018. – 240 с. Що є основою наших рішень? Безумовно, індивідуальні вибір, досвід і смаки. Та є ще один потужний прихований чинник, який не варто недооцінювати, – соціальний вплив. Йона Берґер присвятив 15 років вивченню цього феномена й дійшов висновку: ця невидима сила є основою кожного нашого рішення – від роботи до сімейного життя. Навіть більше, вона впливає не лише на те, що ми робимо, а й чого уникаємо в повсякденному житті. Чому просто продати коштовний годинник, котрий не показує час? Яким чином люди несвідомо спонукають інших досягати кращих результатів й одночасно гальмують їхній успіх? Чому прагнення відрізнятися від інших – теж результат впливу соціуму?

image009Вітале Дж. Ключ. Як мати все, що забажаєш / Дж. Вітале. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2019. – 240 с.Придивіться уважно. Бачите цей замок? Він тримає вас там, де ви не хочете бути. Бажаєте отримати ключ? Позбавитися внутрішніх обмежень і відчинити двері у світ можливостей та перспектив? Джо Вітале власним прикладом доводить, що ми здатні кардинально змінити свою долю та досягти більшого. Зараз він президент міжнародної компанії, першокласний менеджер, цілитель та автор усесвітньо відомих мотиваційних бестселерів. Та майже двадцять років тому йому не вистачало грошей навіть на їжу. Доки одного дня чоловік не зробив вражаюче відкриття. Яким тепер ділиться з кожним, хто втомився від власної духовної в’язниці та прагне суттєвих змін. Оновити тіло й позбутися зайвих кілограмів, придбати омріяну машину та отримати роботу мрії, вилікуватися від хронічних захворювань і нарешті стати іншою людиною – це реально. Джо Вітале допоможе вам подолати будь-які обмеження та відімкнути всі замки.

image011Гарсія Е. (Кіраї). Ічіґо-Ічіє. Японське мистецтво проживати незабутні моменти / Е. Гарсія, Ф. Міральєс ; пер. з ісп. О. Ігнатової. – Харків : Віват, 2020. – 160 с.Ми маємо цінувати кожну мить за те, що вона нам дає. Якщо ж ми відпустимо її, не насолодившись нею, то втратимо цю можливість назавжди. Започаткувавши світову тенденцію своєю першою розвідкою, автори книжки «Ікіґаї. Японські секрети довгого і щасливого життя», перекладеної 50 мовами, розкривають концепцію, що покликана змінити життя мільйонів читачів. Завдяки їм ви навчитеся: цінувати унікальність моменту; інтегрувати в наше життя дзен, якого Стів Джобс навчився у свого японського наставника і який став запорукою його успіху; бути відкритим для творчості. Опануйте мистецтво ічіґо-ічіє та насолоджуйтесь кожною миттю щодня.

 

image013Голубєв В. Ефективність. Для тих, хто працює з інформацією / В. Ю. Голубєв. – 2–ге вид., зі змінами. – Тернопiль : Мандрівець, 2020. – 160 с.Як встигати більше і при цьому не “загнати” себе? Бути активним у соцмережах – і водночас не піддавати себе стресу від суперечок у Фейсбуці? Миттєво реагувати на нові можливості – і, разом із тим, утримувати у фокусі уваги довгострокові проекти? Книга “Ефективність” – саме для тих, хто ставить перед собою ці та подібні питання. Її читач – не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім – “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради – це те, чим живе читач книги “Ефективність”. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга – розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Але мало досягнути успіху у професії – потрібно ще й вміти тримати баланс між професійним та особистим. Автор впевнений: успіх – це гармонія. І на сторінках книги ділиться власним досвідом батька трьох маленьких донечок, який встигає працювати головним редактором, викладати в університеті, проводити тренінги і виступати на форумах у різних містах, писати статті для професійних видань… і спати не менше 8 годин на добу. Всім, кого цікавить професійна та особиста ефективність – читати обов’язково!

 

image015Джексон А. Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1 / А. Джексон ; пер. з англ. Н. Третякової. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 288 с.Усі ми маємо силу, щоб бути багатими, щасливими та здоровими. Не має значення, якими є наші обставини, молоді ми чи старі, одружені чи ні. Зовнішні обставини не керують нашим життям. Ним керуємо лише ми. Знайома істина? Та невтішна статистика свідчить про протилежне. І серед 100% населення цілком успішними та задоволеними життям є лише 1%. Але чому? Що цей один відсоток знає такого, чого не знають інші? Чи вони просто обрані долею щасливчики? Ці питання так само, як і вас, непокоїли автора цієї книжки багато років. А потім одного дня він зустрів ексцентричного старого, який відкрив йому секрети Надзвичайного Щастя, Багатства та Любові – десять принципів для кожного блага. Дотримуйтеся цих законів та перетворіться на магніт для успіху, здоров’я і любові. Притчі, які оповідає автор, – то не просто повчальні й мудрі історії. Це сповіді реальних людей, з якими зустрівся автор і досвід яких допоможе досягти найвищої з омріяних вершин.


Мобільне меню