«Дія. Цифрова освіта»

de21 січня 2020 в Україні стартував проєкт Кабінету Міністрів України «Дія. Цифрова освіта», спрямований на розвиток цифрових навичок громадян. Проєкт реалізується на «Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності»  за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації підписали меморандум про співпрацю — за три роки навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців. Бібліотеки України стануть амбасадорами цифрової грамотності.

Обласна книгозбірня активно долучилася до реалізації  даного проєкту. 13 лютого відбувся тренінг з цифрової грамотності для бібліотечних фахівців установи. Відповідні тренінги будуть проведені для працівників районних, сільських бібліотек та бібліотек ОТГ. Бібліотекарі  стануть кваліфікованими консультантами для користувачів в освоєнні цифрових навичок, реєстрації на онлайн-платформі,  перегляді освітніх серіалів, виконанні практичних завдань.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до державного проєкту та навчитися цифровій грамотності безкоштовно в бібліотеках Буковини.

Більше новин проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Facebook: https://www.facebook.com/diia.gov.ua

Instagram: https://www.instagram.com/diia.gov.ua

Telegram: https://t.me/diia_gov

Звертайтесь за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської,47, тренінговий центр, ІІІ поверх.

Долучайтесь! #cyfra_library

 

  • DSC_0046
  • DSC_0051
  • DSC_0055
  • DSC_0059
  • DSC_0060
DSC_00461 DSC_00512 DSC_00553 DSC_00594 DSC_00605
html5 slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.