День партнерства з Чернівецьким громадським об’єднанням «Клуб органічного землеробства»

IMG_760829 березня 2015 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбувся День партнерства з Чернівецьким громадським об’єднанням «Клуб органічного землеробства», у рамках якого проведено науково-практичний семінар на тему: «ЕМ – технологія: використання в саду, городі та в побуті».

У програмі:

1. Мультимедійна презентація «За ЕМ-препаратами – майбутнє: ваші реальні помічники».

2. ЕМ-технологія – складова органічного землеробства.

3. Корисні поради і практики використання.

Технологія ефективних мікроорганізмів (ЕМ) розроблена в Японії  професором Теро Хіво більше, ніж 20 років назад. Дослідження показали, що жодна з раніше відомих технологій не може зрівнятися з її впливом на смакові та харчові якості вирощених овочів та фруктів, з лікувально-оздоровчими якостями продуктів, отриманих природнім шляхом, з використанням виключно натуральних способів обробленої землі і вирощування врожаю. В таких випадках, отримані еко-продукти наповнюються енергією Землі та Сонця, напуваючи нас цією енергією та даруючи екологічну чистоту нам і нашим дітям.

Ґрунтам, які насичені такими мікроорганізмами, «не страшні» бур’яни і хвороби, вони виключно плодородні та здорові.

Як збагатити ґрунти, виростити високі врожаї овочів та фруктів за найсучаснішою органічною технологією, розповідали і ділилися власним досвідом відвідувачі цього заходу.

 Наприкінці науково-практичного семінару відбувся відкритий перегляд книжкової викладки «Органічне землеробство: врожай – вище, здоров’я – краще», проведений завідувачем відділу Сендульською Т. В.

На завершення заходу голова ГО «Клуб органічного землеробства» подарував нашій бібліотеці декілька випусків газети «Диво – земля».

  • IMG_7610
  • IMG_7606
  • IMG_7611
  • IMG_7608
IMG_76101 IMG_76062 IMG_76113 IMG_76084
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню