День бібліографії «Ліна Костенко в дзеркалі бібліографії»

IMG_748926 березня 2015 року відбувся День бібліографії «Ліна Костенко в дзеркалі бібліографії» з нагоди 85-річчя від дня народження української письменниці, громадської діячки Ліни Костенко.

У програмі комплексного заходу було презентовано рекомендаційний бібліографічний список літератури «Ліна Костенко: Я вибрала Долю собі сама» (2002-2015 рр.), підготовлений бібліографами відділу наукової інформації та бібліографії, в якому представлені твори письменниці, матеріали про неї в різних виданнях, які побачили світ з 2002 по 2015 рр. та вебліографія (2015). Список нараховує понад 314 записів, при підготовці якого було використано довідково-бібліографічний апарат: довідковий фонд, електронний каталог, електронні бази даних «Аналітичний опис статей» та «Буковина», ресурси мережі Internet.

Підготовлено мультимедійну презентацію, віртуальні виставки, виставки довідкових і періодичних видань, проведено бібліографічні огляди. Зокрема,  завідувач відділу наукової інформації та бібліографії Гаврилюк О. О. ознайомила присутніх із виставкою «Ліна Костенко в дзеркалі бібліографії» та віртуальною виставкою «Ліна Костенко в довідково-бібліографічному апараті ЧОУНБ ім.
М. Івасюка). Головний бібліограф відділу наукової інформації та бібліографії Григорець Г. М. презентувала рекомендаційний бібліографічний список літератури «Ліна Костенко: «Я вибрала Долю собі сама» (2002-2015 рр.)», провідний бібліотекар відділу краєзнавства Боганюк Ю. В. прокоментувала виставку періодичних видань «Ліна Костенко і Буковина», а завідувач відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Добровольська Г. В. представила «Електронні довідкові видання та web-ресурси мережі Internet про Ліну Костенко».

Гості заходу ознайомилися з виставками-переглядами: «Мелодія слова Ліни Костенко», підготовленою відділом абонементу; «Сучасні форми популяризації літератури на сторінках періодичних видань» та віртуальний арт-калейдоскоп «Поетичне слово Ліни Костенко в виконанні відомих українців», підготовлені відділом наукової інформації та бібліографії (Новак О. В., Мандзюк Т. І.).

Виступи супроводжувалися мультимедійною презентацією (автор
Гаврилюк О. О.)

    На заході були присутні студенти бібліотечного відділення Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича, гуманітарних спеціальностей Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, бібліотекарі Чернівецької ЦБС та гості, які цікавляться життям і творчістю Ліни Костенко.

  • IMG_7489
  • IMG_7456
  • IMG_7463
  • IMG_7468
  • IMG_7465
  • IMG_7469
IMG_74891 IMG_74562 IMG_74633 IMG_74684 IMG_74655 IMG_74696
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню