День бібліографії «Леся Українка крізь призму бібліографії»

30 березня 2016 року о 14.00 відбудеться День бібліографії на тему: «Леся Українка крізь призму бібліографії» (до 145-річчя від дня народження української письменниці, перекладачки, літературного критика та громадської діячки).

У програмі заходу: проведення бібліотечного уроку «Леся Українка в сучасних дослідженнях»; мультимедійна презентація «Я збагнула, що забуття не суджено мені»; бібліографічні експрес-огляди виставок: «Леся Українка в дзеркалі бібліографії», «Леся Українка і Буковина», «Дзвінка струна Лесиного слова», «Леся Українка – іноземними мовами», «Леся Українка в довідково-бібліографічному апараті ЧОУНБ ім. М.Івасюка».

Мета заходу: ознайомити студентів бібліотечного відділення Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича та всіх бажаючих з матеріалами про життя і творчість геніальної української поетеси Лесі Українки, які є в довідково-бібліографічному апараті Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка.

Модератор заходу: завідувач відділу наукової інформації та бібліографії Гаврилюк О. О.

Захід відбудеться за адресою: вул. О. Кобилянської, 47 (III поверх, регіональний тренінговий центр, конт. тел. 52-62-05, відділ наукової інформації та бібліографії).

Запрошуємо всіх бажаючих!


Мобільне меню