Дегустація молодих виноградних вин членів ГО «Об’єднання виноградарів та виноробів Буковини» (в рамках Днів партнерства)

vyno24 лютого у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук в рамках Днів партнерства відбулася дегустація молодих виноградних вин членів ГО «Об’єднання виноградарів та виноробів Буковини».

Щороку, а це вже вп’яте, майстри та любителі виноградної справи збираються на свій дегустаційний з’їзд. Кукурудзяк В. Ю., головуючий, у вітальному слові сказав: «Популяризація справи, якою ми займаємося, з кожним роком все зростає». Досвідчений буковинський виноградар зазначив, що виноград потребує уваги кожного дня, тому й удосконалюємо свою майстерність наполегливою працею.

У заході взяли участь члени Буковинської громадської організації, представники – винороби Івано-Франківщини і  Хмельниччини, також головний бібліотекар відділу. Винороб Клубу «Виноградарі Прикарпаття»
Д. Семенов оптимістично зауважив: «Україна буде в 10-ці виноградних і виноробних країн світу».

Для проведення дегустації виноградних вин буковинських виробників всі учасники отримали дегустаційні листи, в яких за нумерацією представленого вина виставлялася оцінка (за 10-бальною шкалою).

Конкурс проходив у двох номінаціях: сухі та напівсолодкі вина. Було представлено 26 різновидів (біле, рожеве, червоне) виноградних вин. Рахункова комісія опрацювала дані та визначила переможців.

У номінації «Сухі вина» перемогу здобули:   1 місце  – Перекута А. І., 2 місце – Кукурудзяк В. Ю., 3 місце – Перекута А. І.

У номінації «Напівсолодкі вина» – 1 місце – Морар В. В., 2 місце – Кукурудзяк В. Ю.

Плідні довготривалі партнерські стосунки виноградарів та виноробів-аматорів Буковини із відділом документів з економічних, технічних та природничих наук ЧОУНБ ім. М. Івасюка засвідчено Подякою.

 

  • IMG_2540
  • IMG_2545
  • IMG_2548
  • IMG_2550
IMG_25401 IMG_25452 IMG_25483 IMG_25504
slider jquery by WOWSlider.com v6.1