Дегустаційний конкурс молодих виноградних вин (в рамках Днів партнерства)

_128 січня в рамках «Днів партнерства» у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук відбулася дегустація молодих виноградних вин членів ГО «Об’єднання виноградарів та виноробів Буковини».

Виноградарі у зимній період перевіряють: чи  надійно рослини вкриті на зиму, стан садівничого матеріалу, який зберігається у сховищі. Однак завжди знаходять час для спілкування, обміну досвідом, і, зокрема, для дегустаційного конкурсу.

У дегустації брали участь члени Буковинської громадської організації та представники Клубів виноробів-аматорів з Івано-Франківщини і Хмельниччини.

Фуркал І. С., головуючий, представив запрошених гостей та підкреслив важливість партнерських довготривалих стосунків з ЧОУНБ ім. М. Івасюка.     З особливим інтересом присутні слухали  розповідь відомого виноградаря-винороба Адамовича С. М. про корисність вина та його лікувальні властивості.

Зелений А. В., член Спілки виноградарів Сокирянщини, поділився досвідом вирощування винограду в  районі.

Жінка-виноградар Вараница Л. В. із «Клубу садоводів, виноградарів Хмельницької області» проінформувала про практичне використання сортів  винограду «Жасмин» , «Дублінський» в кліматичних умовах Поділля.

«Ми мали б ввести Україну в десятку країн-виноробів», – так справедливо заявив Лучин М. Ю., представник «Клубу виноградарів Івано-Франківщини», та запросив буковинців на VIII дегустаційний з’їзд виноробів Прикарпаття.

Для проведення дегустаційного конкурсу молодих виноградних вин буковинських виробників всі учасники отримали «дегустаційні листи», в яких за нумерацією представленого вина виставлялася оцінка (за 10-бальною системою). На конкурсі було представлено 34 різновиди (біле, рожеве, червоне) виноградних вин за двома номінаціями: сухі та напівсолодкі.

За підсумками дегустаційного конкурсу перемогу отримали: у номінації сухі білі  вина: 1 місце – Фуркал І. С., 2 місце – Русу М. І.,
3 місце – Зелений А. С.; у номінації сухі червоні вина: 1 місце – Адамович С. М., 2 місце – Фуркал І. С., 3 місце – Русу М. І.; у номінації напівсолодкі вина: 1місце – Кукурудзяк В. Ю., 2 місце – Адамович С. М., 3 місце – Фуркал І. С.

 

  • _1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
_11 22 33 44 55 66 87 98
wordpress slider plugin by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню