«Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!»

26 вересня на базі РТЦ ЧОУНБ ім. Михайла Івасюка відбувся заключний етап обласного конкурсу публічних бібліотек територіальних громад області на кращий бібліотечний захід з промоції книги і читання «Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!», зініційований Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Михайла Івасюка  та  Чернівецьким обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація».

Мета конкурсу: формування навичок та потреб у читанні як життєвій стратегії громадян задля розвитку людського потенціалу нашої держави, а також промоція української книги та авторів, популяризація літератури про Україну та її культуру серед широкого кола користувачів.

Для участі в конкурсі оргкомітет отримав 17 заявок від публічних бібліотек ТГ області. Після перегляду презентаційних робіт фахове журі визначило переможців, а саме:

I місце отримала КУ «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської  ради з конкурсною презентацією «Літературно-сімейний хаб «Книга в кадрі».

II місце виборов КЗ «Сторожинецька публічна бібліотека» Сторожинецької міської ради з конкурсною роботою «Дві сторінки доброї книжки на день! Хоча б дві!…».

III місце розділили Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи з філіями Сокирянської міської ради з  низкою  промоційних заходів «Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!» та Кельменецька центральна бібліотека КУ «Кельменецька публічна бібліотека» Кельменецької селищної ради з літературно-музичним поп-stopом «Слово до слова – то буде розмова, а буде розмова, то будемо й ми».

Спеціальний приз журі отримав  КЗ «Веренчанська публічна бібліотека» Веренчанської сільської ради за буктрейлер до книги Марії Матіос  «Солодка Даруся» як видовищний жанр реклами книги.

Переможці турніру отримають цінні подарунки та  дипломи за кошти Чернівецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація».

Конкурс висвітив успішні практики роботи з просування читання в публічних бібліотеках територіальних громад області, їх практичний внесок у промоцію читання серед різних категорій реальних і потенційних користувачів та виявив інноваційні та креативні заходи, акції, проєкти.

  • image001
  • image003
  • image005
  • image007
  • image009
  • image011
  • image012
  • image014
  • image015
image0011 image0032 image0053 image0074 image0095 image0116 image0127 image0148 image0159
slider html by WOWSlider.com v6.1


Comments are closed.