«Чудеса особливим рейсом»

1«Чудеса особливим рейсом» – з такою новою літературною програмою Маріанни Гончарової знайомилися  читачі бібліотеки 24 березня. Автор – абсолютно талановитий, витончений, довершений прозаїк і драматург, журналіст, перекладач, блогер та донедавна режисер молодіжного театру. В її доробку 22 книги, п’єса «Страусіана», написана на буковинському матеріалі і сьогодні з успіхом іде на сцені московського театру «У Нікітських ворот» в постановці Марка Розовського.

М. Б. Гончарова – відмінник освіти, лауреат конкурсів Живого Журналу «Професіонали 2009», «Кращі блоги 2009», лауреат премій: імені В. Даля Міжрегіональної спілки письменників України, лауреат Російської премії 2012 р. в номінації «Мала проза» за повість «Дракон із Перкалаба», лауреат Новоселицької  районної літературно-мистецької премії імені Степана Сабадаша 2013 р.

Письменниця добре відома в країнах Прибалтики, Кавказу, Росії, Англії. М. Гончарову за її тонкий гумор, вміння підмічати деталі з повсякденного життя  називають «морем позитиву», «зонтиком від стресу», «випромінювачем доброго настрою і нанотехнологом людських душ» – що вона і демонструвала вдячним відвідувачам літературної імпрези.

 З часу неоголошеної війни  в Україні, М. Гончарова  проводить літературні благодійні концерти, кошти від яких перераховуються на потреби АТО. Так було і цього разу. Книги, які пропонувалися для продажу, реалізовані всі і наші бійці на Сході отримають чергову підтримку, нашу і, неповторної у авторсько-акторському виконанні, Маріанни Гончарової .

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • IMG_7357
11 22 33 44 IMG_73575
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню