Читання творів Ліни Костенко

ArticleImages_54359_КостенкоЛіна Костенко – найвизначніша сучасна українська поетеса, чиї збірки поставили її ім’я у ряд  найяскравіших майстрів української поезії. В часи радянського режиму вона була опальним автором. Її талановиті безкомпромісні твори стали об’єктом переслідувань і заборон на багато років.

Письменниця прийшла в літературу тоді, коли навіть мовчати було небезпечно. І від самого початку це був не лише вияв потужного, виверженого з вулканічною силою духу, це був вияв духовного аристократизму, дар, що дається Поетові з вищих світів.

Природа ніколи не може бути одновимірною: після дощу визирає сонце і з’являється веселка. Так само й поезія не може містити лише один ритм чи одну думку. Монотонна лінія позначає хіба що смерть; така поезія ніколи не може бути цікавою для читачів різних епох чи різних поколінь. Найкраща поезія поєднує в собі смуток і радість, страждання і піднесення, біль і натхнення. Саме такою є поезія Ліни Костенко…

Напередодні ювілею славнозвісної поетеси відділ абонемента запропонував ідею читання творів Ліни Костенко бібліотекарям та читачам для циклу «Відеопоезія». Тож запрошуємо всіх, кому близька за духом поезія Ліни Костенко, прийти до бібліотеки і прочитати свій улюблений вірш. Відзнятий відеоролик демонструватиметься на веб-сайті бібліотеки під рубрикою «Наше відео», а також буде виставлений в соціальних мережах.

Нехай довкола буде більше якісної поезії найвищого ґатунку!

Чекаємо на вас за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47, I поверх, відділ абонемента.