Чернівці – Тернопіль: спільні обрії бібліотечного краєзнавства

3 серпня за запрошенням Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки головна методистка науково-методичного відділу  ОУНБ ім. М. Івасюка Алла Лупан взяла участь в семінарі (онлайн) для працівників публічних бібліотек «Бібліотечне краєзнавство в системі формування духовності та збереження культурної ідентичності».

У своєму виступі «Краєзнавчі бібліотечні пропозиції – громадам: з досвіду роботи публічних бібліотек територіальних громад Чернівецької області» поділилася з колегами успішними проєктами  та напрацюваннями краєзнавчого спрямування в публічних бібліотеках Буковини. Так, було висвітлено матеріали обласного краєзнавчо-інформаційного проєкту  «Буковина в бібліомаршрутах», обласного конкурсу краєзнавчих мініпроєктів «Краєзнавча бібліотечна пропозиція – громаді», проєкту обласної ради, ЧОУНБ ім. М. Івасюка, публічних бібліотек області «Незабутні: Буковина пам’ятає» (про воїнів з Буковини, які загинули за незалежність України з 2014 року).

На завершення учасникам семінару було запропоновано переглянути відеоекскурсію Кельменеччиною, яку підготували бібліотекарі Кельменецької ТГ разом з іншими культурними установами в межах  обласного краєзнавчо-інформаційного проєкту  «Буковина в бібліомаршрутах».

Фахівці Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки подякували за участь у семінарі та  висловили думку про подальшу співпрацю між обласними книгозбірнями.

  • image001
  • image003
  • image004
  • image007
  • image009
image0011 image0032 image0043 image0074 image0095
carousel bootstrap by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню