Чернівці та чернівчани у часі

image001Одне з найулюбленіших  занять чернівчан-інтелектуалів – це читання книг. Окремої уваги заслуговують краєзнавчі книги,  особливо  про Буковину та її головне місто – Чернівці. Більш ніж 600-літня історія цього дивовижного міста та його мешканців, що належить до прадавньої української етнічної території,  постійно приваблювала до себе багато мандрівників не тільки з різних регіонів України, а й, перед усім, з європейських країн, США та Канади.

Сьогодні, дорогі читачі, ми повертаємо Вас в 2007 рік. З того часу промайнуло 15 років… Тоді у  світ вийшов знаковий багатоілюстований  краєзнавчий туристичний путівник «Прогулянка Чернівцями та Буковиною». Автор видання –  Ігор Чеховський (21.10.1960 – 15.09.2007),  відомий  науковець, журналіст, історик, філолог, педагог, краєзнавець, громадський діяч, лауреат премій ім.  Йозефа Главки та ім. Олекси Романця.

image002Чеховський  І. Г.  Прогулянка Чернівцями та Буковиною : путівник – Київ : Балтія-Друк, 2007. – 268 с. : іл.

За цей час тільки в нашій книгозбірні більше тисячі користувачів зачитувалися цим  яскравим, наповненим унікальними історичними розвідками та архітектурними перлинами,  виданням.  Гортаючи його сторінки, разом з автором крокуємо старим містом, знайомимося з головними майданами і прилеглими вулицями – відблисками стильної епохи, надихаємося заміськими  прогулянками…

Дійсним скарбом і найліпшою архітектурною прикрасою Чернівців є колишня Резиденція митрополитів, яка, як об’єкт Всесвітньої культурної спадщини нині  знаходиться під егідою ЮНЕСКО. Обов’язково огляньте цей чудовий витвір Й. Главки. Він  і дотепер зберігає дух старого поважного міста… Мандруючи мальовничими вуличками та урочистими площами, відчувається справжня естетична насолода від спілкування з цим гостинним і світлим полісом.

Хочете дізнатися більше? Тоді Вам до нас. Чекаємо Вас в ЧОУНБ ім. М. Івасюка за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47.


Мобільне меню