Cемінар-практикум «Національно – патріотичне виховання дітей та молоді: роль та місце бібліотеки»

CIMG557813 липня на базі Глибоцької центральної районної бібліотеки проведено семінар-практикум  для  бібліотечних працівників району  на тему: «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді: роль та місце бібліотеки».

Серед запрошених гостей – заступник директора Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка Марія Довгань, в. о. начальника відділу культури і туризму Глибоцької районної державної адміністрації Інна Шманько, кореспондент районної газети Лариса Дущак та бібліотечні фахівці району.

Відкрила семінар директор Глибоцької районної централізованої  бібліотечної системи Ольга Ковальчук, яка підвела підсумки роботи бібліотечних закладів за І півріччя 2016 року.

 Інна Шманько повідомила про проведений об’їзд закладів культури району та про стан підготовки до осінньо-зимового періоду. Також зазначила актуальність та важливість тематики даного семінару-практикуму.

Заступник директора Глибоцької ЦРБ Марія Жижиян провела консультацію для бібліотечних працівників на тему: «Врахування вікових особливостей дітей в організації патріотичного виховання. Зміст, методи і форми роботи з дітьми різних вікових категорій» та підготувала роздаткові матеріали по даній тематиці.

Бібліотекар Глибоцької районної дитячої бібліотеки представила патріотичний урок у вигляді слайд-презентації «Я – маленький патріот», метою якого було розкриття характерних рис патріотизму підростаючого покоління.

Консультації та методичні поради на тему: «Роль і місце бібліотек у формуванні національної свідомості, патріотичному вихованню підростаючого покоління» підготувала бібліотекар методично-бібліографічного відділу Глибоцької ЦРБ Людмила Сабран.

Слайдову презентацію «Краєзнавство як дієвий засіб патріотичного виховання дітей та молоді. Завдання і зміст краєзнавчої роботи в бібліотеках» презентувала  бібліотекар краєзнавчого сектору Глибоцької ЦРБ  Наталя Кузик.

Патріотичну бесіду-презентацію «Патріотизм у вчинках та літературній творчості сучасників» підготувала Родіка Зегря, завідувач бібліотеки-філії №57 села  Просіка, яка представила книги та документи про Майдан, Революцію Гідності, АТО на Сході України.  Також продекламувала власні вірші про героїв АТО.

Завідувачка відділу обслуговування Глибоцької ЦРБ Ольга Хобзей презентувала книжкову виставку «Україна – найкраща і єдина» (рубрики: Україна – наша сила, гордість і краса; Україна в цифрах і фактах;  Рідний край – Глибоччина; Художнє слово славить рідний край).

Підсумовуючи все вище сказане, заступник директора ЧОУНБ ім. М. Івасюка Марія Довгань зазначила, що семінар проведений на належному професійному рівні, а Глибоцька ЦБС займає першість серед бібліотечних систем області. Також зауважила, що всі бібліотечні заклади повинні робити вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

  • CIMG5588
  • CIMG5577
CIMG55881 CIMG55772
slider wordpress by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню