Буковинська віть у суцвітті держав світу (до Дня Європи)

1Буковині і буковинцям завжди були притаманні повага до прав та гідності людини, толерантність, демократичний підхід, прагнення свободи та справедливості – основні європейські цінності. Інакше й не могло бути там, де мирно проживали, будували майбутнє, спільно плекали рідну землю представники багатьох національностей. Опинившись за межами рідного краю, в різний час та з різних причин, буковинці понесли у світи відповідне ставлення до життя та інших людей. Наші земляки досягли успіху в різних сферах діяльності багатьох країн Європи та світу. В ХХІ столітті з посиленням інтеграційних та глобалізаційних процесів в суспільстві значно  посилилися різнопланові зв’язки краю з буковинською діаспорою.

Сьогодні в непростий для України та українців час, в боротьбі проти вторгнення росії в Україну, наші земляки із-за кордону активно підтримують Україну та допомагають наблизити перемогу та мир, збираючи та надсилаючи величезні кошти, гуманітарну та медичну допомогу тощо. За це висловлюємо їм величезну вдячність.

Дізнатися більше про представників буковинської діаспори можна з біобібліографічного довідника «Буковинці в світі. Вип.1» за наступним посиланням: https://cutt.ly/uWyaomW. Також пропонуємо для перегляду презентацію:

 


Мобільне меню