«Буковина – край, де панує наука. 30 облич часів Незалежності»

talВ рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України  відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує тематичну святкову виставку «Буковина – край, де панує наука. 30 облич часів Незалежності».

Адресовано широкому колу користувачів: науковцям, викладачам, студентам, краєзнавцям, музейним та бібліотечним працівникам, всім, хто хоче присвятити себе науці.

Наука в Незалежній Україні, а саме на Буковині…Її сьогодення, як і її історія надзвичайно важливі для розвитку різних галузей господарства на теренах  нашого регіону. Здобутки вчених Буковини за 30 років, їхній вагомий внесок у становлення незалежної Української держави, перспективи на шляху розвитку національної інноваційної системи України – всі ці питання є пріоритетними в сфері наукових інтересів буковинських вчених.

30 облич буковинських науковців– це невелика когорта тих, хто присвятив своє життя науці і сьогодні впевнено торує дорогу до її визнання у всьому світі.

Щиро вітаємо всіх представників наукової еліти Буковини зі святами – Днем Українського Прапора та Днем Незалежності України! Бажаємо нових успіхів на науковій ниві, визнання та поцінування вашої праці. Запрошуємо до перегляду виставки, яка буде розгорнута до 30 вересня ц.р. ІІІ поверх, відділ документів з економічних, технічних та природничих наук.


Мобільне меню