У 1980 році часопис «Буковина» продовжив публікацію матеріалів про загибель Володимир Івасюка.
В другому числі часопису «Буковина» за 1980 рік вміщено статтю В. Лехтера «До річниці трагічної смерти Володимира Івасюка 22 травня 1979 р.», статтю Оксани Бризгун-Соколик «Володимир Івасюк (В першу річницю смерти)», англомовну статтю «In Memory of Ivasiuk» Зоряни Романенко.
Газета докладно інформувала про реакцію канадської громадськості на злочину комуністичного режиму, зокрема в статті Богдана Стебельського про серію присвячених В. Івасюку виступів Віталія Лехтера в Вінніпегу, Едмонтоні та Торонто, а також в статті про схвалення резолюції з засудженням вбивства В, Івасюка делегатами річної конференції УЦУ в Торонто 20 листопада 1979 р. В третьому номері опубліковано звіт О. Б. Соколик «Буковинці вшанували Володимира Івасюка» про влаштований УБГТ 15 травня 1980 року вечір пам’яті.
Велику документальну вартість має стаття-спогад про Український Мужеський Хор в Чернівцях Володимира Карповича, який був учасником цього знаменитого хорового колективу.
Читача зацікавлять передруки оповідання Корнила Ластівки «Вітер з півночі», та вміщеної в газеті «Час» в 1931 році рецензії «Італійські публікації про Україну й українські справи».
Для любителів інтелектуальних ігор в карти корисною буде стаття Ганса фон Ольшанського «Буковинський тарок» (німецькою мовою), яка містить правила дуже популярної свого часу на Буковині гри, за якою просиджували цілі ночі наші дідусі та бабусі.
Головною темою третього числа «Буковини» став п’ятирічний ювілей Буковинсько-Української Громади в Торонті, засновуючі збори якої відбулися 15 жовтня 1974 року. Крім привітань та святкових матеріалів, опубліковано протоколи трьох перших загальних зборів БУГТ, за якими можна прослідкувати основні напрямки роботи громади та її управи.
Часопис помістив докладну інформацію про XVI собор української греко-православної церкви в Канаді, який проходив 3-6 липня 1980 року в місті Вінніпег.
Любителі буковинської генеалогії зацікавить стаття «Величавий здвиг Панчуків», у яківй йдеться про надзвичайний з’їзд 270 представників буковинського роду Панчуків, що відбувся в місті Едмонтоні 4-6 липня 1980 року.
В четвертому номері «Буковини» надруковано ілюстровану ювілейну статтю про архієпископа УАПЦ Ореста (в миру Онуфрія Іванюка), який народився 25 червня 1900 р. в м. Вижниця, а став єпископом Західноєвропейської єпархії УАПЦ.
В цьому ж номері вміщено також добірку цікавих і дуже інформативних статей про українських буковинських творців: Дениса Квітку-Квітковського, Дмитра Гнатюка, Темістокля Вірству, Ярослава Паладія, Степана Ткачука.
Окрім того кожен номер часопису «Буковина» у 1980 році містив професійно написані статті про українських дисидентів, про життя українців в Румунії, гумористичні та серйозні нариси Дністрового Щупака (О. Ковальського), а також рубрику «Посмертні згадки».
В 1980 році «Буковина» надрукувала статтю Ярослава Стасика «Детройт в перші роковини смерти Д. Квітковського», інформацію про посвячення пам’ятника на могилі скульптора Ярослава Паладія на цвинтарі св. Андрія в С. Бавнд Бруку, багато ілюстровану статтю про смерть у м. Браїла в Румунії буковинського художника Пантелеймона Видинівського.
На сторінках часопису також вміщено некрологи померлого у Відні інженера Осипа Третяка, померлого в Клівленді доктора медицини Євгена Омельського (докладну статтю про Є. Омельського вміщено в четвертому номері часопису), померлого в Балтіморі професора Осипа Лазарка, померлого в Бухаресті Ореста Масікевича.