В виставленій колекції Торонтської «Буковини» за 1976 рік є єдине число – № 1(3) від квітня 1976 року.
Це число належало редакторові цього часопису Олександрові Ковальському, який дописував до «Буковини» також і під псевдонімом Дністровий Щупак.
О.Ковальський є легендарною особистістю, він був редактором чернівецької газети «Час» ще перед 1940 роком. Після приходу в Чернівці більшовиків в 1940 році був арештований разом з видавцем і головним редактором «Часу» Левом Когутом та засуджений до ув’язнення в сталінських концтаборах (Л. Когут – до смертної кари).
На вимогу німецької переселенської комісії обох в 1941 році видворили з СРСР в Німеччину як осіб, котрі мали право на отримання німецького громадянства.
Часопис містить інформацію про діяльність Буковинсько-української громади Торонта, зокрема про обрання О. Ковальського її головою на загальних зборах 28 березня 1976 року. Йдеться і про зустріч членів БУГТ з професором М. Павлюком з Румунії, яка відбулася 30 жовтня 1975 року.
На другій сторінці опубліковані фотографії українських дисидентів М. Осадчого, В. Романюка, В. Мороза, І. Світличного, І. Геля, Н. Світличної, І. Сеник, С. Шабатури та І. Стасів-Калинець, а також інформацію про відвідини Л. Плющем українських осередків США та Канади.
Сторінки 5-12 займає сатирично-гумористичний додаток до Буковини, який містить літературні твори Дрістрового Щупака (О. Ковальського), карикатури та дружні шаржі Всеволода Магаса, добірку жартів та гумористивних віршів.
В книжковому огляду «Буковини» розглянуто видану в Торонто книгу художника Ярослава Паладія «Абетка з історії України», текст для якої написав Леонід Полтава.
Значну документальну вартість мають два докладних некрологи буковинських діячів – уродженця Кіцманщини Василя Орелецького та та уродженця Заставнівщини Северина Чесниковського. Обидва залишили після себе вдячну пам’ять, як про наукових та громадсько-політичних діячіі всеукраїнського масштабу.