«БукФест» у Глибоцьких ліцеїстів

У межах ІІІ обласного книжкового фестивалю «БукФест» творчість відомого київського письменника, журналіста, літературознавця, книжкового блогера, видавця Ярослава Карпця була презентована в Глибоцькому ліцеї Глибоцької територіальної громади.

Підліткова детективна повість «Self-Harm. Самопошкодження» – це відверта розмова з учнями про зв’язок реального та віртуального в житті молодої людини та попередження щодо намагань російських спецслужб здобути владу над українськими дітьми через інтернет-простір.

Зустріч вийшла дуже драйвовою: веселою і серйозною водночас. Всім прийшлася до душі запропонована автором гра «Вгадай, хто це», як і розповідь про вибір тем для нових книг,  що мотивувала юних авторів до творчих пошуків.

Не менш цікавою вийшла розмова про вміння протистояти агресії в інтернеті, до якої долучилися спікери – фахівці гуманітарної сфери: директорка Глибоцького центру професійного розвитку педагогічних працівників Олеся Намака; представник ювенальної превенції, старший інспектор Валентин Урсу;  директорка публічної бібліотеки Глибоцької громади, співорганізаторка заходу Ольга Ковальчук, керівниця літературно-мистецької студії «Витоки» Олександра Приходько-Возняк, представники служби у справах дітей.

Ліцеїсти раз по раз нагороджували спікерів аплодисментами, зацікавлено розглядали книги, охоче долучалися до розмови.

«Це була наймасовіша підліткова аудиторія з усіх моїх презентацій. Дякую всім», – підсумував Ярослав Карпець по завершенні заходу.

Співорганізаторка та модераторка зустрічі – Олена Рєпіна, відома буковинська поетеса та громадська діячка.

Дивись також – Вельми зацікавлене спілкуванняпрезентацієя підліткової детективної повісті #Self_Harm_Самопошкодження


Мобільне меню