Бук-слем для читачів-дослідників

За сприяння Українського інституту книги  читачі відділу документів з економічних, технічних та природничих наук мають можливість ознайомитися з новими надходженнями, які  нещодавно поповнили книжковий фонд нашої книгозбірні.

1Пужайчереда Л. М. Цікаві домашні досліди / Л. М. Пужайчереда, В. О. Карнаушенко. – Харків : Основа, 2021. – 80 с. : іл.

 Захоплива книга про цікаві й безпечні домашні досліди для веселого дозвілля з дітьми, що зможуть «розвантажити» канікулярні будні та вихідні.

Книга містить 37 різноманітних дослідів,які не потребують дорогих чи рідкісних складників, спеціального обладнання чи особливих навичок. Їх можна провести вдома з тими речовинами, які є на кухні або в пеналі.

Безпечні домашні досліди можуть стати чудовою родинною розвагою у вільний час.

 

     22Ґонік Л. Біологія : наука в коміксах / Л. Ґонік, Д. Весснер ; пер. з англ. С. Зубченко ; худож. Л. Ґонік. – Київ : Рідна мова, 2020. – 312 с. : іл. – (Серія «Наука в коміксах»).

Ви ціпенієте, коли вчитель просить розрізати жабу? Ви досі думаєте, що ДНК розшифровується як «Дуже НеКомпетентний»? Гадаєте «цикл Кребса» – це ще один сучасний транспортний засіб, щоб гасати містом? Якщо ви відповіли ствердно хоча б на одне з цих запитань, вам не обійтися без «Біології» з серії «Наука в коміксах». Цей пізнавальний і веселий посібник створили популяризатори  науки Ларрі Ґонік і біолог Дейв Весснер – випускники Гарвардського університету, професор біології та завідувач кафедри «Здоров’я і людські цінності».

Читаючи цю захопливу книжку, ви дізнаєтеся про «внутрішню кухню» клітин і магію експресії генів, про статеве й нестатеве розмноження, про еволюцію й екосистеми… Байдуже, чи ви вперше заглядаєте в чашку Петрі, чи намагаєтеся освіжити знання після десятиліть їхньої деградації або ж просто цікавитеся тим, що таке біологічне життя – у цій книжці знайдете відповіді на всі запитання.

Читайте українською сьогодні – це ваш інтелектуальний стрибок у завтра!


Мобільне меню