Book Giving Day

Без имени-1«Чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?», – запитав у мами  маленький хлопчик, який  любив читати книжки. Мама хлопчика, американка Єммі Бродмур, доклала всі зусилля, щоб започаткувати День дарування книг. Так завдяки дитячій цікавості зародилася ініціатива. З  2012 року 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day), який об’єднує всіх, хто любить читати.

Цього дня дарують книги рідним, друзям та незнайомцям, віддають їх школам, дитячим будинкам, лікарням, бібліотекам, шанувальникам книги та читання.

Вже не перший рік обласна книгозбірня проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу» та вдячна  всім, хто в різні роки долучається до благородної справи – книгодарування, за прихильність до бібліотеки.

У кожного з нас вдома є книги, які ми прочитали і можемо поділитись з іншими людьми.  Подаровані книги збагачують бібліотечні фонди та стають доступними для багатьох користувачів.

У цей день ми також підготували книжкові подарунки для віддалених сільських бібліотек, які рідко отримують нові книги. Поповнимо книгами  шпаківні буккросингу «Book free», а відвідувачам бібліотеки будемо дарувати подарункові сертифікати на читацькі квитки.

Запрошуємо письменників, видавців, підприємців, викладачів та студентів, книгарні, громадські організації,  користувачів бібліотеки та всіх охочих долучитись до акції.

Приєднуйтесь! Акція триватиме до 28 лютого 2022 року.

Добрі справи робити приємно!  Будемо щиро вдячні за  книгодарунки!