Book Giving Day

З  2012 року 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day), який об’єднує всіх, хто любить читати.

Цього дня дарують книги рідним, друзям та незнайомцям, віддають їх школам, дитячим будинкам, лікарням, бібліотекам, шанувальникам книги та читання.

Вже не перший рік обласна книгозбірня проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу» та вдячна  всім, хто в різні роки долучається до формування книжкової колекції.

В цей день ви можете: подарувати обласній книгозбірні книги (книгу); залучити до цього свята друзів, приєднатись до буккросингу (прочитав – передай іншому). Книги будуть прийматись у будь якому відділі книгозбірні.

Запрошуємо письменників, видавців, підприємців, викладачів та студентів, книгарні, громадські організації,  користувачів бібліотеки та всіх охочих долучитись до акції.

14 лютого ми запрошуємо до бібліотеки всіх бажаючих ознайомитись з подарованими виданнями  у 2023 році  на виставці  «Вдячні користувачі та бібліотека» та зустрітись з дарувальниками книг.

В програмі:

12.00 – 17.00 год.  –  огляд представлених експозицій з подарованих видань та колекцій.

16.00 –  17.00 год. – «Бібліотека вдячна» (зустріч  з авторами, видавцями, приватними особами, користувачами, представниками громадських організацій);

Приєднуйтесь до доброчинної акції. Будемо щиро вдячні за книго дарунки.

Акція триватиме до 29 лютого 2024 року.


Мобільне меню