«Бібліотека в сучасному форматі: інноваційні форми роботи та логістика формування професійної компетентності бібліотекарів ЗП(ПТ)О».

26 квітня в межах Договору про співпрацю та відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки ОВА та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2023 рік головна методистка науково-методичного відділу Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка  Алла Лупан взяла участь у вебінарі бібліотечних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Бібліотека в сучасному форматі: інноваційні форми роботи та логістика формування професійної компетентності бібліотекарів ЗП(ПТ)О».

У презентаційному виступі «Проєктна діяльність – складова інноваційного розвитку сучасних бібліотек та професійного зростання бібліотекарів» було висвітлено роботу публічних бібліотек Чернівецької області в різних (за змістом, спрямуванням, терміном реалізації) проєктах: міжнародних, всеукраїнських, місцевого рівня, власних бібліотечних. Увагу учасників заходу також було звернено на роль бібліотек як хабів цифрової освіти для мешканців громад.

«Співпраця публічних бібліотек та бібліотек закладів професійної (професійно-технічної) освіти в проєктній діяльності надасть ширші можливості для урізноманітнення послуг для своїх користувачів», – такої думки дійшли організатори онлайн-зустрічі.

  • image003
  • image004
  • image002
image0031 image0042 image0023
jquery slideshow by WOWSlider.com v6.1


Comments are closed.