Бібліотека громади: рекламно-іміджеві послуги

met27 жовтня на базі  РТЦ ЧОУНБ ім. М. Івасюка в онлайн-режимі відбувся майстер-клас для працівників бібліотек територіальних громад області на тему: «Бібліотека громади: рекламно-іміджеві послуги».

Сьогодні перед бібліотеками постають важливі питання пошуку нових шляхів створення позитивного іміджу, що викликає необхідність просування діяльності бібліотеки, тобто її рекламування.

Розпочала захід заступниця директора з питань наукової роботи Марія Довгань, яка звернула увагу учасників на налагодженні постійного діалогу  між користувачем і бібліотекою, адже така інформаційно-комунікаційна діяльність книгозбірень сприяє успішному виконанню своїх функцій. Сьогодні бібліотеки дедалі більше нарощують свою присутність в інтерактивному середовищі, активно використовують соціальні медіа, переорієнтовують бібліотечні стратегії розвитку на користувача: бібліотека-користувач, бібліотека-бібліотека, користувач-користувач.

Підсумки моніторингу «Моделювання базової мережі публічних бібліотек області» висвітлила завідувачка науково-методичного відділу Тетяна Макарейчук, яка наголосила, що для ефективного бібліотечного обслуговування громади найкраще зарекомендувала себе модель «Публічна бібліотека з філіями», яка має в мережі центральну бібліотеку.

Фахові рекомендації з рекламно-іміджевої діяльності публічних  бібліотек надала головна методистка науково-методичного відділу Алла Лупан, яка детально зупинилася на використанні різноманітних засобів та каналів розповсюдження реклами з метою просування інформації про бібліотеку, її послуг і продукції.

Своїм досвідом «Радіоінформація – ефективна іміджева послуга бібліотеки для громади» поділилася директорка Централізованої бібліотечної системи з філіями Сокирянської міської ради Оксана Георгіян у відеопрезентації «З вами бібліотека».

Модерувала захід Марія Довгань

Технічне забезпечення – Галина Добровольська.

Фото – Віктор Безпальченко.

Всього учасників – 42.

  • DSC_0049
  • DSC_0059
  • DSC_0050
DSC_00491 DSC_00592 DSC_00503
bootstrap carousel by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню