Бібліотечні фонди: особливості формування, облік, систематизація, збереження та популяризація у громадах

бф11 листопада на базі регіонального тренінгового центру Чернівецької ОУНБ ім. Михайла Івасюка відбувся обласний онлайн-семінар для працівників бібліотек територіальних громад області на тему: «Бібліотечні фонди: особливості формування, облік, систематизація, збереження  та популяризація  в громадах».

Розпочала захід заступниця директора з питань наукової роботи Марія Довгань з виступом «Інформаційні ресурси публічних бібліотек області».

Роботу семінару продовжила головна методистка науково-методичного відділу Алла  Лупан з методичними рекомендаціями – презентацією  «Бібліотечні фонди: порядок обліку згідно нормативних документів», яка висвітлила систему обліку документів бібліотечного фонду: види, форми, методи згідно законодавчих матеріалів та нормативів.

Фаховий практикум «Інвентаризація документів як фактор збереження фондів бібліотеки» провела завідувачка відділу обслуговування користувачів Марина Ріга, зупинившись на всіх процесах переобліку.

Завідувачка відділу каталогізування Раїса Повержук представила презентацію «Систематизація документів та організація каталогів і картотек за таблицями універсальної десяткової класифікації».

Про популяризацію літератури від Українського інституту книги розповіла завідувачка відділу формування фондів Надія Наумчева.

Досвідом роботи «Популяризація книги та розвиток читання шляхом розкриття бібліотечного фонду»  поділилася  завідувачка відділу абонемента  Ірина Щудло, яка також розповіла про впроваджену послугу «Онлайн-замовлення книг».

Презентаційний  огляд «Українська мова крізь призму довідкових видань: цікавинки сьогодення» провела  завідувачка відділу наукової інформації та бібліографії Олександра Гаврилюк.

На завершення семінару між учасниками відбулося онлайн-спілкування в режимі «питання – відповідь».

Модераторка заходу – Марія Довгань.

Технічне забезпечення – завідувачка відділу інформаційних  та електронних ресурсів Галина Добровольська.

До онлайн-семінару приєдналися 64 учасники.

  • DSC_0004
  • DSC_0007
  • DSC_0008
  • DSC_0010
  • DSC_0014
  • DSC_0018
  • DSC_0022
  • DSC_0025
DSC_00041 DSC_00072 DSC_00083 DSC_00104 DSC_00145 DSC_00186 DSC_00227 DSC_00258
responsive slideshow by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню