Бібліотечна звітність – важлива ланка в роботі книгозбірень

мет15 грудня на базі РТЦ Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка було проведено обласний онлайн-практикум для працівників бібліотек територіальних громад області на тему «Бібліотечна звітність – важлива ланка в роботі книгозбірень».

З новими нормативними документами щодо організації діяльності публічних бібліотек територіальних громад області учасників заходу ознайомила заступниця директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка Марія Довгань.

Формати  статистичної  звітності публічних бібліотек висвітила у презентаційній консультації головна методистка науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М. Івасюка Алла Лупан.

Завідувачка науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М.Івасюка Тетяна Макарейчук надала методичні рекомендації щодо показників статистичної звітності, а також вказала на типові похибки бібліотекарів у звітних документах.

З вимогами щодо електронної звітності (ЕСМаР) ознайомила бібліотекарів завідувачка   відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Галина Добровольська, яка детально зупинилася на всіх розділах звіту.

На завершення між учасниками онлайн-практикуму відбулося вебспілкування, під час якого бібліотекарі отримали фахові відповіді на питання, які їх цікавили.

Модераторка заходу – Марія Довгань.

Технічне забезпечення – завідувачка відділу інформаційних  та електронних ресурсів Галина Добровольська.

Фото Віктора Безпальченка.

До онлайн-практикуму приєдналося 46 учасників.

  • DSC_0136
  • DSC_0137
  • DSC_0138
  • DSC_0139
DSC_01361 DSC_01372 DSC_01383 DSC_01394
slideshow html by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню