Азіатська філософія перемог без поразок

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує нові видання з «Повної шафи мудрих книг», що  нещодавно поповнили фонди нашої книгозбірні.

На читача чекає 100 приголомшливих стратегій досягнення успіху в особистому і діловому житті.

Ці книги потрібно поглинати, а не просто читати! Вони для тих, хто вірить, що життя – це сума успіхів у всіх його елементах, особистих, соціальних чи економічних.

«Сміливою ідеєю кожен може змінити світ».

Лавреат Нобелівської премії миру

Мохаммад Юнус

image003image001Кайхан Кріппендорф, всесвітньо визнаний лідер думок, доктор економіки, успішний підприємець, відомий спікер, засновник консалтингової фірми Outthinker.

Кріппендорф К. Приховай кинджал за усмішкою. 36 стародавніх китайських стратегій, щоб перемогти конкурента / Кайхан Кріппендорф ; пер. з англ. К. Ю. Дерев’янко. – Харків : Віват, 2020. – 304 с.

Прийоми, стратагеми і стратегії стародавніх китайських воєначальників допоможуть і в сучасному бізнесі. Кайхан Кріппендорф пояснює, як ними можна скористатись, на прикладі успішних бізнес-кейсів. Це дієві інструменти для розвитку бренду, створення вдалої бізнес-моделі, зміцнення позицій на ринку і перемоги над конкурентами.

«Ми так часто турбуємося про те,

що робить нас хорошими,

що забуваємо про те,

що робить нас великими».

image007image005Чу Ч.-Н. Кам’яне обличчя, чорне серце / Чин-Нінґ Чу ; пер. з англ. О. Дем`янчука. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. – 272 с.

«Кам’яне обличчя, чорне серце» описує таємний закон природи, що керує успішною поведінкою в кожному аспекті життя. Від стародавніх часів і дотепер усі успішні люди користуються цим секретом. Цей закон дає вигоду і в бізнесі, і в особистому житті. Не шукайте тут порад, як виробити специфічні вміння й особливі навички. Сила «кам’яного обличчя, чорного серця» вже всередині вас. Це внутрішня сила та природний стан справжнього «я», де повне задоволення, ясність, стійкість і співчуття невіддільні від вас. Найбільшою мірою, з’єднавшись із цією силою всередині себе, ви досягнете нездоланної чіткості та зосередження, щоб відкрити й реалізувати омріяну долю.

Кітамі Масао — японський автор мотиваційної літератури, лектор, консультант.

image011image009Масао К. Самурай без меча. Як бути мудрим лідером і досягати перемог / Кітамі Масао ; за заг. ред. Т. Кларка ; пер. з англ. Д. Лученкової ; 2-ге вид. – Київ : Форс Україна, 2020. – 240 с.

Для тих, хто шукає ефективні стратегії для досягнення успіху в бізнесі, перемог в конфліктах або в житті.


Мобільне меню