Авторський вечір «Буковина очима журналіста, поета, публіциста Василя Джурана»

dPd0MuZT9R812 січня відділом краєзнавства проведено авторський вечір: «Буковина очима журналіста, поета, публіциста Василя Джурана».

Ювіляр народився у с. Вікно Заставнівського р-ну. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка. Працював відповідальним секретарем та головним редактором газети «Голос краю», є членом редколегії газети «Буковинське віче» і журналу «Німчич». Нині працює на кафедрі журналістики, у відділі інформаційної діяльності та в газеті «Університетський вісник» Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Лауреат журналістських і літературних премій: «Буковинський літопис», імені Георгія Шабашкевича, імені Пантелеймона Куліша, імені Івана Бажанського, імені Дмитра Загула, імені Пауля Целана, журналу «Німчич».

Перу Василя Джурана належать майже 10 тис. газетних публікацій – від заміток до нарисів. Поет є автором десятків передмов і післямов та майже 30 книг поезії, нарисів і публіцистики.

На заході були присутня родина поета (мама, дочка, сестра, племінники), гості з Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича: проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик, декан філологічного факультету Борис Бунчук, завідувач кафедри української літератури Володимир Антофійчук, поетеса, фахівець з інформаційної діяльності Іванна Стеф’юк.

Завітали на ювілей колеги-журналісти з газети «Буковинське віче»: головний редактор Дан Чевка, літературний редактор Михайло Брозинський, відповідальний секретар Анжела Басараба та віддані друзі з родини Михайловських, Смолінських. Родзинкою заходу стало виконання різдвяних колядок композитором і педагогом Любомиром Равлюком.

Літературні твори автора представлені на книжковій виставці.

 

  • 2dEmw5jPscE
  • dPd0MuZT9R8
  • fvGvdKE5oC8
  • -G6YKuzhKhA
  • HM3WfStFzYQ
  • kGlwnDfavsY
  • TpSpbJrsaFQ
  • TrwI-K9smiM
2dEmw5jPscE1 dPd0MuZT9R82 fvGvdKE5oC83 -G6YKuzhKhA4 HM3WfStFzYQ5 kGlwnDfavsY6 TpSpbJrsaFQ7 TrwI-K9smiM8
slider html by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню