Авторська зустріч та автограф сесія з Іваном Дерменджі

14 грудня поет Іван Дерменжи  в рамках літературного туру західними областями України здійснить презентацію книги «Сині та чорні, як море…».

Автор, уродженець Одещини, за фахом юрист. Залюблений у поезію і поетично обдарований, почав пробу пера ще з шкільних років. На сьогодні  у його творчому доробку вже 2 книги. Перша – називалась «Вибране». Причому обидві вийшли з друку впродовж 2016 року.

Презентації поетичних збірників засвідчили високий читацький попит, адже автор свої поезії присвячує актуальним темам сьогодення: суспільному стану, рідному краю, і,звичайно, найвищому почуттю – коханню.

А стиль письма, за визначенням самого автора, – «без купюр». Тобто, пише без визначеного стилю, суміщаючи різні віршовані розміри. Послуговується   українською, російською, болгарською мовами. Часом надто відверто і прямолінійно, окреслюючи проблему. Врешті, саме це  утримує увагу читаючої аудиторії.

З Чернівцями у автора також склалися творчі стосунки: поезія» Ніжність» написана у нашому місті, тут же з друку вийшла і його книга  (видавництво «Технодрук»).

Автор добре володіє даром імпровізації, що і використовує на творчих зустрічах. Відвідувачі можуть отримати авторський римований подарунок на запропоновану фразу або й, експромтом виконаний твір.

Придбана на презентації книга може стати гарним подарунком  до свят передноворічного періоду.

Зустріч з автором та автограф-сесія відбудуться 14 грудня.

Початок о 14-00.  Місце проведення : вул. О. Кобилянської, 47, читальний зал Чернівецької обласної  бібліотеки ім. М. Івасюка.

Запрошуються журналісти, шанувальники літератури, краєзнавці.

Телефони для зв’язку : 52-50-48


Мобільне меню