Заходи до Тижня дитячої та молодіжної книги.

LFQ4IQGk8gQНаприкінці березня в усіх бібліотеках України проводяться заходи в рамках Тижня дитячої та молодіжної книги.

17 березня 2014 року в чернівецькій філії обслуговування юнацтва ЧОНУБ він розпочався переглядом літератури «Скарби книжкових полиць» . До участі в книжковому «клондайку» завітали старшокласники шкіл №11 та 16. В читальному залі вони ознайомились з матеріалами підбірок книг за темами : «Світочі народного духу», «Спадщина поколінь», «Життя у слові й боротьбі», «Місце письменника в долі свого народу», «Письменники рідного краю» , прослухали огляд сучасної української літератури провідного бібліотекаря Світлани Гераськіної.

18 березня знову в читальному залі філії відбувся літературний захід – літературне кавування «Письменники рідного краю». Студенти педагогічного коледжа за чашкою кави долучились до співбесіди з відомим буковинським літературознавцем, професором ЧНУ Богданом Мельничуком., який розповів про свою творчу діяльність: роботу над виданням « Письменники Буковини», над виданням «Сучасна Енциклопедія України», «Шевченківським словником» . Зупинився на діяльності обласної письменницької спілки та на окремих літературних постатях, що залишили слід в літературному житті краю та всієї України: О.Кобилянської, Ю.Федьковича, Є.Ярошинської, М.Матіос, В.Колодія та ряду інших. Спогадами бувшої студентки професора, нині викладача педучилища, В.Погребенник, про викладацьку методику професора стали справжнім одкровенням для майбутніх молодих педагогів. Про літературу, виставлену на книжковій виставці в бібліотеці , розповіла завідуюча філією В.Кугут.

20 березня , в стінах читального залу, відбудеться наступний захід з програми Тижня -ексклюзив –презентація від професіонала «Вибух наднової літератури для молодих». Для зустрічі з читачами запрошені: викладач університету Валентина Чолкан , молоді поети Христина Венгринюк та Леся Воронюк.

Завершальний захід Тижня – мейнстрім читання по творчості Т. Севернюк, який відбудеться в читальному залі філії 21 березня, ознайомить молодих читачів з творчістю відомої української та буковинської поетеси, залучить студентську молодь до читання, дозволить бібліотеці висвітлити українські поетичні надбання.

  • hIpIY4kvdBs
  • cp-2WrEMpCg
  • o-QCdcFg0U8
  • LFQ4IQGk8gQ
  • m5bUPuqJS_s
  • tnIora-lX7A
hIpIY4kvdBs1 cp-2WrEMpCg2 o-QCdcFg0U83 LFQ4IQGk8gQ4 m5bUPuqJS_s5 tnIora-lX7A6
Javascript Image Slider by WOWSlider.com v5.0