5 лютого 2014 року у бібліотеці розгорнута книжкова виставка-пропозиція “Інноваційно-інвестиційна Україна: можливості та перспективи”

5 лютого 2014 року у відділі документів економічного і технічного профілю розгорнута книжкова виставка- пропозиція “Інноваційно-інвестиційна Україна: можливості та перспективи”

Інноваційний розвиток України в посткризовий період є ключовим вектором економічної стратегії. Він грунтується на структурній перебудові всіх економічних галузей, технологічному оновленню промисловості, широкому використанню досягнень науки і техніки. Інвестиції безумовно створюють сприятливі умови для здійснення технологічного ривка . Потреба України в інвестиціях – це початок технологічної модернізації та реалізації потенціалу економіки.

До уваги користувачів представлені монографії, навчальні посібники, наукові статті з перодичних видань та матеріали наукових конференцій.

Представлена книжкова виставка розрахована на керівників підприємств, науковців, економістів, державних службовців та студентів економічних спеціальностей.

Книжкова виставка діє: 05.02 – 15.02. 2014 р. Адреса: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 47 (III поверх). Довідки за тел.: 52-50-48.