4 березня 2014 року виповнюється 65 років від дня народження українського композитора Володимира Івасюка.

01s4 березня 2014 року виповнюється 65 років від дня народження українського композитора Володимира Івасюка.

Володимир Івасюк виріс у сім’ї вчителів, де завжди панував культ науки, знання, творчості, допитливості й самовіддачі справі, якою займаєшся. Батько, Михайло Григорович – філолог, етнограф, письменник – прищепив дітям любов до всього справжнього, глибинного і вічного. Напрочуд ніжною, доброю була їхня мати Софія Іванівна, яка створила в сім’ї атмосферу дружби і доброзичливості.

Ще в шкільні роки почав записувати народні пісні, складати та записувати власні мелодії. Цікавився усім, що стосувалося музики. Крім того, писав вірші, був неабияким художником – намальований ним портрет Шевченка довго експонувався в рідній школі у м. Кіцмань.

Талант композитора найбільше проявився в естрадних композиціях – піснях: “Балада про мальви”, “Пісня про тебе”, “Літо пізніх жоржин”, “Водограй”, “Балада про дві скрипки”, “Я піду в далекі гори” та ін.

І досі поміж нас його пісні, такі ж прекрасні, чисті, вічно молоді, як їх творець, котрий назавжди залишився тридцятирічним. Проте великі люди – тому й великі, що пам’ять про них продовжує жити і після їх смерті. Вони живуть у серцях мільйонів людей.

З нагоди ювілею відділ мистецтв ЧОУНБ ім. М. Івасюка підготував розгорнуту книжкову експозицію “Відлуння твоїх кроків”. На виставці представлені друковані, періодичні та нотні видання про життя та творчість композитора. Виставка буде діяти протягом місяця.


Мобільне меню