Засідання круглого столу в межах проєкту «Життя з присмаком війни»

09 листопада  2023 року в обласній книгозбірні відбулося засідання круглого столу в межах проєкту «Життя з присмаком війни», організоване телеканалом ТВА, Чернівецьким обласним об’єднанням ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка та обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Івасюка.

У сучасних реаліях важливо розуміти роль інформації та інформаційних технологій, які здатні керувати масовою свідомістю. Окрім війни на полі бою, є війна в інформаційному просторі. В умовах війни безпека понад усе!

На заході мова йшла: про закон України «Про медіа», його важливість і принциповість; обережне ставлення до публікацій, які можуть завдати шкоди у сфері безпеки нашої держави; як інформаційні технології впливають на захист населення під час війни, про кібербезпеку, про фейки та маніпуляції з боку ворога, про розвиток українського контенту. Також йшлося про те, як ми можемо захистити себе та наших дітей в інформаційному просторі.

В заході взяли участь: Вадим Пелех, журналіст, директор телеканалу ТВА, Любов Нечипорук, представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Чернівецькій області,  Олександр Паращук, військовослужбовець, доброволець підрозділу “Вовки Да Вінчі”, Тарас Мочернюк, інспектор  відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області, Тетяна Незвещук-Когут, доцентка кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, Марія Довгань, заступниця  директора з питань наукової роботи Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка.

Детальніше – Життя з присмаком війни. Круглий стіл

  • DSC_0045
  • DSC_0022
  • DSC_0018
  • DSC_0031
  • DSC_0036
  • DSC_0033
  • DSC_0039
DSC_00451 DSC_00222 DSC_00183 DSC_00314 DSC_00365 DSC_00336 DSC_00397
jquery slider by WOWSlider.com v6.1

Фото – Галини Добровольської.


Мобільне меню