Презентація нової книжки  Роксолани Жаркової «Біжи, Еврідіко!»

    «Мої герої намагаються утекти – від спогадів, від почуттів…»

Роксолана Жаркова

Герої та героїні  нової книжки  Роксолани Жаркової «Біжи, Еврідіко!» долають власні траєкторії руху, живуть у своїх крихких тілах, носять у них свої притишені болі, особисті драми, дитячі страхи і дорослі втрати.

Вони тікають від ран минулого і загроз майбутнього, від складних виборів і раптових кульмінацій, від попелу війни, скляних уламків ілюзій, кровотеч (не)любові, їдкого сорому.

Вони шукають свою мову і свою територію. Це клубок сюжетів про родинну пам’ять і жагу до життя, про сумні діагнози і вічне існування, про розчарованих музикантів та розгублених художників, двох знаних письменниць й одну дивакувату офіціантку…

Запрошуємо всіх охочих на  презентацію книжки  Роксолани Жаркової «Біжи, Еврідіко!», яка відбудеться 17 липня о 15:00 (ВІТЕР,ІІ поверх).

Авторка розповість про чиюсь самотність у людному потязі, нестерпну порожнечу білого кольору, калейдоскоп жіночих відчуттів і солодкість вод Балтійського моря.

   Коротко про автора: Роксолана Жаркова – літературознавиця, кандидатка філологічних наук, письменниця, учасниця та переможниця багатьох літературно-мистецьких конкурсів.

Модератор заходу – Марина Горбатюк, магістрантка кафедри історії та культури української мови ЧНУ імені Юрія Федьковича, бібліотекарка відділу абонемента.


Мобільне меню