" />

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує рубрику «Читач рекомендує» Кітамі Масао, автора книг «Самурай без меча. Як бути мудрим лідером і досягати перемог» та «Самурай без меча. Перемагай не силою зброї, а силою розуму».

 «Я не вірю в існування неможливого.

За своє життя мені довелося скоїти безліч,

здавалося б, неможливих речей».

Тойотомі Хідейосі

image001Масао К. Самурай без меча. Як бути мудрим лідером і досягти перемог / Кітамі Масао ; за заг. ред.
Т. Кларка ; [пер. з англ. Д. Лученкової]. – 2-ге вид. – Київ : Форс Україна, 2020. – 240 с.
image003Масао К. Самурай без меча. Перемагай не силою зброї, а силою розуму / Кітамі Масао.Київ : ЦУЛ, 2020. – 190 с.

У будь-які часи амбітній людині не обов’язково брати в руки меч або зброю. Розум, вивчення та аналіз свого оточення, ефективні власні стратегії перемоги у конфліктах глобального масштабу можуть творити чудеса. Кітамо Масао, як автор книги, описує час Епохи Воєн, коли світом правив хаос і проливалися ріки крові. У такі часи єдиним законом є закон меча. Але простому непримітному хлопцю Тойотомі Хідейосі, обділеному силою і статусом у соціумі, вдалося перехитрити супротивника і стати правителем нації. Командувач величезних армій своїм життєвим прикладом допоможе будь-кому досягти перемог у житті та бізнесі.

Представлені книги будуть корисними широкому колу читачів: від звичайних людей, які прагнуть розвинути в собі лідерські якості, до керівників організацій,  підприємств та бізнесу для зростання і більш ефективного функціонування своїх колективів.

Книга «Самурай без меча. Як бути мудрим лідером і досягти перемог» зберігається у бібліотечному фонді відділу і є доступною широкому загалу користувачів.


Мобільне меню