12 березня 2014 року о 14.30 відбувся День бібліографії “Тарас Шевченко в довідково-бібліографічному апараті Чернівецької обласної наукової універсальної бібліотеки імені Михайла Івасюка” з нагоди 200-річчя Т.Г.Шевченка.

04s (1)12 березня 2014 року о 14.30 відбувся День бібліографії “Тарас Шевченко в довідково-бібліографічному апараті Чернівецької обласної наукової універсальної бібліотеки імені Михайла Івасюка” з нагоди 200-річчя Т.Г.Шевченка.

У програмі комплексного заходу було презентовано електронну базу даних “Тарас Шевченко”, створену працівниками бібліотеки (відділом каталогізування, відділом наукової інформації та бібліографії, відділом краєзнавства). Вона нараховує понад 2253 бібліографічних записи, які повністю розкривають масив видань творів Т.Г.Шевченка наявних в книжкових фондах бібліотеки та надають максимальну інформацію про публікації присвячені Т.Г.Шевченку в періодичних виданнях, про що фахово розповіла завідувач відділу каталогізування Повержук Р.К. та інші бібліотекарі, що виступили.

Підготовлено розгорнуті виставки-експозиції, виставки-перегляди та бібліографічні огляди біля них, які наочно продемонстрували літературу відображену в електронній базі даних “Тарас Шевченко”.

На заході виступила почесний гість, науковець-філолог, професор Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, заслужений працівник освіти Надія Денисівна Бабич ( “Тарас Шевченко і сучасність”).

З бібліографічними оглядами виставок виступили: Повержук Р.К. – завідувач відділу каталогізування (виставка “Тарас Шевченко” (з приватної колекції О.Романця); провідний бібліотекар відділу краєзнавства Серебріян О.Д. (виставка “Тарас Шевченко і Буковина”); завідувач відділу мистецтв Шилюк Л.М. (виставка “Велич Шевченка у мистецтві”); завідувач відділу наукової інформації та бібліографії Гаврилюк О.О. ( виставка ” Тарас Шевченко в довідково-бібліографічному фонді ЧОУНБ імені Михайла Івасюка”).

Виступи супроводжувалися електронною презентацією (автор Цироніна Г.М.).

Вела захід бібліотекар відділу каталогізування Цироніна Г.М.

На заході були присутні студенти бібліотечного відділення Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича, бібліотекарі Чернівецької ЦБС та гості які цікавляться життям і творчістю Великого Кобзаря.

  • FFfdCjfcRqw
  • 3_Shs3UAkDQ
  • BHtE3u3_xMw
  • j7V0R6r9Bl0
  • nfgKuBTWu8c
  • 6FA-rBQrasc
  • p-McjUUFYHg
  • 37BIX28YcqU
FFfdCjfcRqw1 3_Shs3UAkDQ2 BHtE3u3_xMw3 j7V0R6r9Bl04 nfgKuBTWu8c5 6FA-rBQrasc6 p-McjUUFYHg7 37BIX28YcqU8
Javascript Image Slider by WOWSlider.com v5.0


Comments are closed.