Журнальна викладка-акцент «З кейсу дизайнера. Оселя для інтелектуала»

teh22З 22 січня по 12 лютого у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута журнальна викладка-акцент «З кейсу дизайнера. Оселя для інтелектуала».

Дух і стиль інтер’єру – це перше враження, коли переступаєш поріг будинку, в якому живуть справжні книголюби-інтелектуали. Такий простір, на подив, створює відчуття свободи – свободи думок, фантазій, мрій. І книги в ньому є ненав’язливим але ключовим акцентом.

Креативні дизайнерські ідеї, гарний смак книголюба, знання сучасних тенденцій в меблевій та текстильній  моді зроблять ваш інтер’єр цільним і концептуально стриманим з гарною «інтелектуальною спадщиною». Робочий кабінет, бібліотека-галерея, гостинна кімната із зонами для читання тощо – місця, де панують книжкові герої, які захоплюють у полон вашу увагу і мозок.

Журнальна викладка-акцент пропонує тематичні періодичні видання з фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка, а саме: «АрхИдея. Жизнь как искусство», «Идеи вашего дома», «Мой уютный дом», «Красивые квартиры», «ELLE  декор».  Особлива увага  читача буде зосереджена на ілюстрованих статтях, коментарях фахівців в галузі архітектури, будівництва,  дизайну та декору, що додадуть обізнаності при створенні інтелектуального простору.

Розгорнута викладка розрахована як на дизайнерів, так і на книголюбів-інтелектуалів, які прагнуть створити для себе ідеальний простір, в якому можна реалізувати свої амбітні мрії, творчі та інтелектуальні проекти.

 

teh22

 

 


Comments are closed.