Жоржина – зірка осіннього саду

VIbeflGuboc

З 31 серпня по 14 вересня 2017 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-акцент: «Жоржина – зірка осіннього саду».

У фондах Чернівецької обласної наукової книгозбірні зберігається та користується попитом чимала кількість друкованих видань із квітникарства. Серед них – енциклопедії, довідники, порадники та журнали «Квіти України», «Цветы», які містять корисну інформацію та досить цікаві факти про прекрасну, витончену, абсолютно неповторну квітку – жоржину.

Як декоративну культуру жоржини почали вирощувати ще з ХVІ століття, але широко культивуються вони з кінця ХVІІІ століття і за цей час пережили як немало хвиль широкої популярності, так і періоди забуття. Нині ці чудові квіти знову повертаються на перші ролі в садах і в квітниках завдяки новим незвичним сортам і останнім тенденціям ландшафтного дизайну. І не дивно – мало які квіти можуть посперечатися з жоржинами за тривалістю квітування, похвалитися розкішними яскравими кольорами і пізніми осінніми квітками.

Сьогодні є розуміння того, наскільки жоржина багатогранна та своєрідна, завдяки чому її можна висаджувати практично в будь-якому куточку саду і створювати композиції з ними різного стилю та настрою.

Запропонована книжкова виставка, яка зорієнтована на широкий загал користувачів – любителів квітів, флористів, ландшафтних архітекторів – містить лише невеличку частину таких видань, які надихнуть вас на нові флористичні ідеї і додадуть творчої наснаги в облаштуванні вашого саду саме жоржинами.

 

  • Q4ldrtYgRhY
  • UqppPKSflUc
  • VIbeflGuboc
Q4ldrtYgRhY1 UqppPKSflUc2 VIbeflGuboc3
css3 slider by WOWSlider.com v6.1

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake