Виїзне засідання кіноклубу Docudays UA

писЗ нагоди Дня захисників і захисниць України кіноклуб  Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. Михайла Івасюка зробив свій внесок у національно-патріотичне виховання молоді, завітавши 13 жовтня до загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Чернівецької міської ради. Для перегляду учням було запропоновано фільм режисера Сергія Лисенка «Мир» (2015, Україна).

«Мир» – це документальна розповідь про те, як українець Мирослав Гай виборював гідність на Майдані, потім був на війні, а згодом став волонтером.

Перед переглядом стрічки модератори розповіли про кінофестиваль Docudays UA,   про роботу кіноклубу в бібліотеці, його мету і завдання.

Серед нас є багато людей, які захищали і захищають Україну. Але ми не завжди усвідомлюємо, який вагомий внесок зроблено кожною з них для миру в нашій країні. Саме дата 14 жовтня – це нагадування про мужність, героїзм, незламність національного духу визволителів рідної землі всіх часів її багатовікової історії.

Після перегляду учні ділилися емоціями і враженнями про фільм, дали характеристику головному герою. Модератори запропонували презентацію і розповідь про волонтерський рух в Україні, фактори його розвитку  та нормативну базу, якою регулюється волонтерський рух в Україні.

Також порушили тему безоплатної правової допомоги для учасників АТО/ООС. Зазначили, що дана категорія входить у трійку, яка є найуразливішою і найчастіше потребує правової, а також психологічної допомоги.

Модератори заходу – Ольга Нагаєва та Галина Добровольська, працівники Чернівецької універсальної обласної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка.

  • DSC_0001
  • DSC_0003
  • DSC_0009
DSC_00011 DSC_00032 DSC_00093
full width slider by WOWSlider.com v6.1


Comments are closed.