Виставка-пропозиція періодичних видань «Твоє захоплення – мандри»

mandryЗ 2 по 17 серпня 2017 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута виставка-пропозиція періодичних видань «Твоє захоплення – мандри» (за сторінками журналів «Мир туризма» та «Карпати»).

Людей емоційних, чуттєвих, схильних до романтизму, з доброю уявою, допитливістю та фантазією гори притягують і надихають на мандри, екстрим, творчість. Навіть найневибагливіший турист, який хоче відпочити, наприклад, у карпатському селі з комфортом у місцевих газдів, попоїсти гуцульських страв, – у глибині душі має якусь романтичну іскру.

Феномен карпатського магнетизму до кінця не розгаданий, як і феномен кохання. Усі випуски журналу «Карпати. Туризм. Відпочинок», що представлені у бібліотечному фонді ВДЕТПН, навіюють бажання любити і мандрувати, любити мандрувати, або мандрувати з любов`ю нашими Українськими Карпатами. Безліч цікавих туристичних маршрутів, численні несподівані зустрічі з гуцулами, унікальна флора і фауна карпатського регіону додають фізичних сил, спонукають до натхнення у мистецькій творчості, стають джерелом ідей та сприяють підвищенню інтелектуальних здібностей. За сторінками цього чудового журнали обирайте для себе незабутні враження і неперевершений відпочинок по-українськи.

Журнал «Мир туризма» – це завжди світ чудес. У цьому році він святкує своє двадцятиріччя і має безліч прихильників та постійних користувачів саме у нашому відділі. За всі роки свого існування, журнал – це стимул і надихання на travel. Тому, перед тим, як вирушити у незнані світи, вибір будь-якого мандрівника неодмінно падає на ознайомлення саме з цим періодичним виданням. Він навчає головному – відкрити своє серце і мандрувати, а також звертати увагу на деталі, щоб потім розказувати про «родзинки» різних місцевостей нашої земної кулі. Він вчить довіряти і ризикувати. З ним розумієш, що найефективніший спосіб позбавитися невігластва – це мандрувати.

Беріть в руки журнал, відкривайте навмання або гортайте його сторінки, які наповнені професійними статтями та ексклюзивними  фотографіями. Про яку країну там йде мова, туди і направляйтеся на відпочинок. Тому що світ туризму – це завжди світ незабутніх відкриттів і несподіваних чудес.

Зацікавилися? Тоді приходьте до бібліотеки, на вас чекає цікавий перегляд представленої на виставці інформації. Ну, а вибір мандрівки – за вами.

 

mandry

 


Comments are closed.